Вітаю шановних та вельмишановних авторів сайту! Щось замучила мене, старого літуна, ностальгія. Мабуть, старію:) Вирішив пробігтися по літсайтах, які колись гриміли на всю країну. І що я бачу? Пшик...
Інертні автори, ліниві рецензенти, нудна тиша. Сумно, що на ТАКОМУ сайті боти тепер активніші за авторів. Цікаво, а чого, на вашу думку, не вистачає Гоголівській академії?Здогадуюсь, що занедбали сайт не лише власники, але й ви, товариство. Куди ж ви всі потікали? У ВЕЛИКУ літературу чи пишете для шухляд? Ой, забув про всемогутній ФБ. Вибачаюсь!
Як на мене, у вас є все для того, щоб підтримувати життєдіяльність ресурсу хоча б на рівні літературного клубу. Пишучи, читаючи і рецензуючи одне одного ви теж навчаєтесь, здобуваєте досвід, набиваєте руку. Роботи тут, як бачу, непочатий край. Спілкуєтесь, дискутуєте, знаходите друзів або ворогів.
Якщо вам для заохочення потрібні конкурси, то влаштовуйте їх, панове. Вже дорослі, самостійні люди. Те саме і стосовно читань. Без проблем можна зібратися в межах якогось літературного фестивалю в затишній кав’ярні і влаштувати бомбезний творчий вечір. Головне, проявити ініціативу, а не чекати, доки за вас все зробить сусід або добрий дядечко з тугим гаманцем.Пам’ятаєте, що той, хто хоче, завжди знаходить можливість, а той, хто не хоче - причину. Хіба ні? Хтось мені заперечить? Звісно, зациклюватись лише на своєму, не бажаючи читати і коментувати інших - це теж шлях. Але шлях внікуди.
Хотілося б, щоб мій монолог перетворився на діалог, трохи розбурхав сонне царство могутнього колись порталу (замітьте, могутнім його робили не модератори чи господарі, а саме активне творче ядро авторів). Але якщо це вже нікого не цікавить, то, як говорять в нас на Буковині, соррі. Не треба, то не треба...
Не певен,що при такій активності сайт переживе цей рік. Думайте, дітки, бо вже відчувається тлін... 3D-печать по-прежнему является преимущественно промышленной технологией («аддитивное производство»). Однако частное использование 3D-принтеров также быстро растет. Между тем, частных 3D-принтеров продается гораздо больше (часто от нескольких сотен до тысячи евро), чем промышленных систем, которые обычно стоят несколько сотен тысяч евро. В промышленном секторе преимущества более сложны, поскольку аддитивное производство является одним из многих методов производства. Поэтому перечисленные здесь свойства технологии 3D-печати в основном связаны с промышленной 3D-печатью.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design