Для чого ми пишемо на ГАК? Звичайно, для того, щоб нас прочитали. А ще краще - відгукнулися у кілька слів, бо вдячний читач для автора все одно що ковток води у спеку. Отже я провів експеримент з метою досягти популярності на нашому сайті, про результати якого і хочу розповісти вам.
Я давно пишу на ГАК і помітив, що кількість рецензій ніяк не пов'язана з якістю творів. Хто не згоден - заперечте. А отже має бути рецепт, як досягти загальної уваги, не пов'язаний з геніальністю, яку дав або не дав Бог. Одразу залишимо поза увагою скандал як метод - бо коли скандалиш, привертаєш увагу не до своєї творчості, а до скандалу.
Я пробував акцентувати на своїх творах у різний спосіб - по-перше, за рахунок назви і тої частини тексту, яку видно одразу. Якщо на першій сторінці читач бачить щось цікаве, він відкриє, а потім прорецензує. Тому у деяких віршах я додавав передмову, яка б зацікавила читачача. Щиро зізнаюся, що цей метод при всій його логічності нічого не гарантує. Можливо, я не здатен до адекватної оцінки своїх творів - а тому помиляюся у цікавості тої чи іншої частини.
Тоді я вирішив піти в обхід. Згадавши, що основним принципом нашого сайту є ВЗАЄМОрецензування, я вирішив перед тим, як ставити новий твір, звернутися до авторів, чиї твори є на першій сторінці, так би мовити, сусідів, і прорецензувати їх. "Коли людина читає рецензію на себе, у неї виникає природнє бажання оцінити - а що ж такого пише сам автор рецензії." - подумав я. І протягом останніх двох місяців так і роблю - пишу шість-сім рецензій, а потім викладаю твір.
Як ви гадаєте, скільки авторів купилося на цей мій трюк?
Правильно, ніскільки. Нуль.
Я подумав, що здаватися одразу не годиться, і спробував ще раз - той самий результат.
Зазвичай я пишу рецензії у відповідь, а тому, рецензуючи своїх рецензентів, став натякати, що це навзаєм. Емоцій - нуль.
І ось нарешті на минулому тижні двоє авторів, яких я прорецензував, відрецензували мене у відповідь. Їх імена - Володимир Сірий та Іван Лузан.
Дякую цим шановним панам. Вони повернули мені віру в людство.
Тепер я знаю, що творчі люди не є егоїстами і здатні допомагати одне одному. Хай їх тільки двоє - але вони є. Так що дай Бог їм здоров'я.
І дозвольте наостанок резюме:
ШАНОВНІ ГАКівці! Творчість - рідня коханню. А кохання без взаємності не буває. Може, загадаємо про це?
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design