Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51564
Рецензій: 96013

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: 1, автор: А.А)

© Вікторія Т., 25-10-2016
Пишете гарно, виразно, енергійно ( часом аж надто енергійно, грубувато без потреби), з багатьма соковитими виразами. Часом у поспіху перескакуєте через якісь деталі і доводиться вертатися, щоб зрозуміти. Скажімо, у сцені в яблуневому саду -- хто в кого сидів на колінах і яким чином Леся дрімала? В той же час самий опис стану героїв у тому саду, Лесиних долонь (а ще раніше — її рук, до яких торкаєшся, "немов до ангельських крил") дуже гарний.
Відчувається, що напруження зростає, що будуть карколомні події. Що залишається незрозумілим, то це стосунки героїв, із-за чого, власне, "сыр-бор"? Читаєш — і не прояснюється. Зрозуміло, що герой закоханий до божевілля, ревнує свою"Зеленооку" (в інших місцях — "відьму", "гадюку" і т. ін.), що він багато в чому винен, у той же час він сам — жертва, бо хтось інший сипав йому "брудний сніг із брехні та болю". Коли тяжко розібратись, тяжко й співчувати кому-небудь.
Твір, звичайно, треба вичитати. Багато помилок — граматичних, стилістичних. Скажімо, "немає" в останньому абзаці пишеться разом. Не можна сказати: "Проводячи будні в абсолютному мінусі нудьги, в голові народилась думка" (це як: "Отъезжая от перрона. у меня слетела шляпа"). Все ж, попри все, енергетика твору підкупає.
З повагою, Вікторія
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.037254810333252 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати