Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Думка про діалоги, автор: Sholar)

© Максим Т, 26-09-2016
З таких от роздумів надалі формуються книги на кшталт "Як писати книги".
Насправді, надмірність діалогів здатна перетворити прозовий текст на драматичний, а чи багато людей нині читають п'єси? В той же час у того ж Довлатова діалогів - доволі, таки доволі, а читати - в задоволення.
Отже, питання не стоїть руба - так або ні, питання радше у почутті міри (скільки) та смаку (як). Від майстра і діалог смачний )
А слухати та підслуховувати - корисно, авжеж.
Щодо котлети - отут не згноден. Як на мене, все навпаки. Автор - з почуттям міри та смаку - перетворює годинної тривалості воду на кілька фраз, які зосереджують сенс бесіди (навіть якщо реальні персонажі його в свої словеса й не вкладали), а ще й доведені автором до стану "цікаво".
П.С. Пєлєвін якось висловився, що нині сакральні тексти слід писати на блатній фені, тому що це єдина мова, за неправильне викорситання якої ще можуть вбити. - Тому-то слово розмовне втрачає будь-яку вагу. Хіба думав той же, наприклад, А. Яценюк, що своїм красивим закликом про кулю і про лоба назавжди заробить собі нове ім'я? Аж ніяк - тому що слова для людей сьогодні ніц не варті, те, що промовляють, не отримає значення, слова свого дотримуватися люди не збираються, таке. А слова таки варті, та ще й мстиві )
З повагою, Максим
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.042529106140137 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати