Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: НАВЧИ МЕНЕ ЖИТИ В ПІТЬМІ (16), автор: Юрій Кирик)

© Михайло Нечитайло, 31-05-2015
Оригінальне, я б сказав, "скоропостижне" закінчення детективу. Зазвичай при закінченні подібних творів усе розжовують і розкладають по поличках, аби читач "осознав усе до краю, до найменшої помарки й останньої титли". А тут усе скінчилося зі смертю Анети, як воно і є в житті, у сутінках при нерозкритих таємницях. Кажу ж - оригінально. І мені особисто це імпонує. Бо не дуже полюбляю всілякі популярні хеппі-енди й солодкі тези на кшталт "і ось вони побралися, і рай прийшов на землю". Чесно, сподобалося. Бо розсусолювання не завжди є критерієм "моцності". А оригінальність - майже завжди.
А ще оті промови на могилі... Оце вже з життя. Сутність "святості", що випливає не стільки з самої святості, як з уявлень про неї і приклеювання її до тих "чеснот та особин", від яких святістю не стільки пахне, як тхне. Хоча це не тільки наша біда, це біда чи й не всього людства - ліпити "святці" з перетрухлої глини всеохопного гріха. При тому ліпленні єдине, що здатне порятувати - це сміх. Прихований, але від того не менш їдкий. Без іронії можна, дійсно, або зійти з розуму, або ж перетворитися в щиро увіруючого в те, у що при здоровому глузді увірувати ніяк не можна.
Прекрасний твір з добрим закінченням.
З повагою М.Н.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.03700590133667 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати