Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51567
Рецензій: 96015

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Покидьки, автор: Катерина Омельченко)

© Михайло Нечитайло (78.111.186.—), 09-01-2015
По тексту, мові, змісту немає претензій. Є скоріш відчуття, що дечого не сприймаю. Довго думав, чого саме. Прочитав твір ще вдень, але рецензії відразу не давав, усе думав, що ж не сприймаю. Ну, героїня така вся розхристана, та таких море, герой, вийди на вулицю, цілий натовп, батьки, як батьки, усі в дітях, хоча їх і не розуміють, Славко-"милашка", від якого нудить, теж цілий натовп таких довкола. То що ж не сприймаю? І раптом осінило - такого життя. От не до душі мені голий нігілізм. Заперечення всього і вся - не мій коник. Чомусь більше тягне до розуміння людини, до занурення в її глибини, до розуміння, як такого. І раптом у кінці твору надибую на те саме розуміння. Спершу якось не примітив. А вдруге перечитуючи, побачив. Зболене, власноруч знайдене, котре вже нічим не виб'єш, бо воно не та надумана любов до Славка, а знайдене. Між помилок і пошуків, між відторгення і прихистку, між людей і себе.
А ще про великих і не тільки. Та всі ми на землі люди - ні більше, ні менше. Хай з варіаціями аж від самого й до самого, але люди. Особисто не хочу, аби мене записували ні в ангели, ні в демони, хочу, щоб називали людиною.
Оце якось так прочитав і зрозумів. Вибачайте, Катерино, коли щось не так сказав - не похвали ради чи критики лиш кажу, виключно так, як відчув.
З повагою М.Н.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.039811849594116 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати