Не згодний із тим, що не треба писати під впливом прочитаного - це нормально. До речі - одна із порад Стівена Кінга як навчитися писати художні твори :) В цьому момент щирості, бо автор ніколи не буде намагатися писати те, що йому не подобається. Вчитися стилізації теж вартісна справа, тим паче стилізації під якийсь час, а не під автора. В цьому немає нічого поганого.
ніколи не .....
а точніше - потрібно завжди дотримуватися Першого правила Коки Черкаського :
Ніколи не слід писати художні твори під впливом прочитаного, а так само ніколи не слід писати музику під впливом почутого, бо чи так, чи інак, а виходить плагіат; завжди потрібно писати художні твори під впливом почутого, а музику - під впливом прочитаного.
Шановні Юрію і Коко!
Дякую за рецензію і відгук.
Нещодавно я прочитав збірник української літературної казки. І очевидно під його впливом написав це оповідання. Напевно, що не дуже вдало, бо вийшла така суміш містики і казки із значним переважанням останнього. Видно, що не дуже вдала. Не знаю, просто захотілося написати щось подібне.
В кожного є свої злети і падіння :(
Буду працювати
Щиро І.С.
щось трохи не те, пане Ігоре....
надто примітивний початок, та й фінал не надто оригінальний.....
ну, про василіска всі все знають....оскільки на даний час людей на Землі розплодилося як гною, а василіски велика рідкість, то ще напочатку зрозуміло, чим має закінчитися ваш твір....
сумно..... що ви творите настільки синусоїдально.... :(
К.Ч.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design