Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Хе,

(Рецензія на твір: Про героя і кохання, автор: Павліна Пулу)

© (77.52.157.—), 02-04-2014
якби ж то отак просто. Математик звик до трикутників, функцій, рівнянь, де все вирішується за правилами, от і намагається втиснути в прокрустове ложе правила ще й літературу. Талант - відхилення від середнього, норми, правила. І читала я купу жіночих (абсолютно негеніальних) історійок "він її любив, вона його любила, купа обставин, стерв і козлів заваджали, але кохання перемогло" і що? Індійське кіно експлуатує це, але не викликає в мене захоплення.
А ще про Ромео і Джульєтту. Заради відновлення справедливості. Ромео - ще той ловелас. Спочатку цієї печальної повєсті він закоханий у іншу дівчину, а щойно побачив (ще навіть не поговорив, не відчув, яка вона - Джульєтта) іншу, як усьо, загорівся, наче той сірник. І як це називається? Він просто юний, накачений тестостероном огир, неврівноважений і схильний закохуватися у першу-ліпшу кралечку. І хто зна, як би склалося життя цієї парочки, якщо їм вдалося би пережити перший спалах закоханості? Шекспір - не дурень, він недарма їх повбивав. :-) А щоб читач не зміг відірватися від дійства, ще мимохідь убив додатково шестеро другорядніших героїв. Даруйте мені дещо цинічний погляд, Павліно, але він щирий і сформувався давно.
Слабкий текст, слабка критика-аналітика, на жаль, дуже поверхова, мілка.
З повагою,
Наталя
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.026990175247192 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати