Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

потяг до любові

(Рецензія на твір: Обережно, двері відчиняються!, автор: Тед Лещак)

© Олексій Тимошенко, 15-05-2007
автор символічно зобразив розгортання стосунків ліричного героя з дівчиною ( чи то дівчатами), шістнадцять дівчат - і зупинок. Персонаж мандрує від одніє до іншої, і нарешті приходить до самого себе, чи то пак, до того самого сільпо, коробочки, церкви. Можна припустити, що автор намагається діяти в декількох планах. Перший - зупинки як відображення єства тієї чи іншої жінки, що передавалось через відповідну архітертуру і т.д, другий - потяг як символ людського життя, життєвого шляху тобто.
Але на мій погляд ( дуже суб.єктивний) якраз тут є певні суперечливості, ну, зі шляхом зрозуміло, ніби правильно, але "зупинок" забагато, можна заблукати між науковими центрами, коробочками, селищами і т.д В житті людини не так багато подібних "зупинок", більшість з них залишаються в памяті людини якимись розмитими образами, але на єтапі переходу від однієї зупинки до іншої люди щось та переживають (вони ж не деревяні), іншими словами не так просто іхати в потязі.
Найголовніше - це пасивність персонажа, ( в другому плані - ми маємо людину, що не обирає зупинки, а значить і свій шлях, - вони є апріорними - ось це викликає найбільше заперечення. Втім, якщо автор намагався це і передати - такого собі бабія, що "автоматично" рухаїться в потязі на ім.я "життя", то це одна річ. За це браво. Але тоді, з цим не узгоджується розвязка - повернення до тієї самої церкви і тд. Він то повернувся, але ж він нічого і не робив, щоб щось змінити! Просто сів і їхав. А міг принаймні їхати і в різні кінці, в різних потягах! Які б були символами альтернативного життя, вибором людини.
Пишіть ще, авторе.
З повагою, Олексій Тимошенко
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.027601957321167 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати