Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51564
Рецензій: 96013

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Торговець ялинковими прикрасами, автор: Олена )

© ХЮ, 26-12-2013
Оленка, оповідання, як завжди, хороше. Маю лише два "технічні зауваження":

1."Співачка розгубилась і дозволила квітам впасти на сцену" - тут неузгодження. "Дозволила квітам впасти" -свідчить про свідомий, контрольований акт. А слово "розгудилась" і попередній речення свідчать про те, що дія спонтанна, випадкова, несподівана для самої героїні твору.

2."Тільки тепер, зосередившись, зрозуміла, що справді практично нічого не пам’ятає про своє минуле. Суцільна плутанина: нечіткі, як погана ксерокопія, образи і обірвані клапті подій. Хіба ж це нормально? З часом людина обростає спогадами, а тут практично чисте полотно. І як вона раніше цього не помічала? "
От і в мене те саме питання: "Як вона раніше не помічала, що майже не має минулого?".Думаю, це неможливо. Втрачаючи минуле, людина втрачає частинку своєї сутності, а тому цього нереально не помітити. Та й взагалі, навіщо лікар-провесіонал стер її память аж до "практично чистого полотна? Невже не можна було просто поставити блокаду на спогади про Славу?

До речі, Слава й справді заслуговує на славу :), бо людей, які здатні запалити віру в серцях своїх ближніх, дуже мало. Частіше зустрічаються "люди-краби", які своїми щупальцями тягнуть додолу. Такі особи користуються шаблоними та пагубними для надій та мрій фразами: "В тебе в всерівно нічого не вийде...", "Це надто важко", "Це нереально".
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044661045074463 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати