Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96047

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Хвацькому козарлюзі і відьма не страшна,:)

(Рецензія на твір: Відьма, автор: Юрій)

© Камаєв Юрій Статус: *Історик*, 05-05-2007
Полюбляю містику на нашому, українському підгрунті. Хоч і дія йде у якомусь невеликому містечку в наш час, усі ці магічні вільмацькі підступи давні, архетипні і основне - правдиво описані.Сам чув багато схожого. І військовик справжній, такий як має бути справжній козак - вміру цинічний, вміру скептичний і ні на йоту не вірить у все це жіноче марновірство. Ще з гоголівських часів щоден справжній козарлюга ці відьмацькі штучки серйозно не сприймав, (звісно, доки сам не стикався, :) ). Фінал теж сподобався - з одного боку він парадоксальний, з іншого - гарно психологічно вмотивований. Ну яка ж жіночка у літах, навіть якщо вона й відьма, не розтане від уваги молодого гречного військовика?
Тепер про недоліки.
Прочитавши це оповідання, відчуваюся трохи ошуканим. Ніби з'їв цукерку у якій не виявилося намальованого на обгортці горішка. Сам цукерок ніби і смачний, і шоколад добрий. А всередині горішка немає, :( .Тобто, є добротно прописана завязка, є гарне закінчення. А немає серединки. Тобто, автор лишив за бортом оповідання саму смакоту - походеньки героя і знайомство із містечковим жіноцтвом. Мені здається, тут є де розгулятися вправному авторському перу. Оповідання має невикористаний потенціал і варте доопрацювання.
Авторе, пиши ще.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.027666091918945 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати