Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51563
Рецензій: 96011

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Психологічна субстанція

(Рецензія на твір: Пітер Пен* з Пекарської (2), автор: Юрій Кирик)

© Світлана Кедик, 08-05-2013
Певно головному герою подобається жити у власній фантазії. І я зовсім не здивуюсь якщо Жадан несподівано прокинеться від казкового сну чи може сидячи у кріслі качалці закритий теплою ковдрою на тирасі дивлячись на пізньоосінній сад допише останні рядки свого життєвого твору, і вони будуть приблизно такими: я так хотів залишити в собі дитину, що загубив своє дитинство у власній самотності. Певно самотність це єдина людська риса, яка не має докорів сумління лише твердження того, що ми творимо себе самі, себе та своє життя. А коли життя закінчується, то починається смерть. І це найбільша пригода яка може статися з людиною в процесі власного творіння.
Як на мене Жадан - це психологічна субстанція - самозакохана, безвідповідальна , легковажна, небажаюча ділитись собою із світом… Але це не риси характеру героя, це його страх перед таким собою. Тому він створює для себе реальну казку у якій зручно бути маленькою, але занадто дорослою людиною, адже дитина – це також людина.
Може це вже моя бурна фантазія, певно справа в Пітері Пені – маленькому хлопчику, який живе у кожному дорослому мужчині, і дорослій мамі Венді, яка живе у кожній маленькій дівчинці.

Наснаги, Юрію, в написанні тай у житті.
З повагою, фея Дінь-Дінь :))
або просто Світлана :)
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.038416862487793 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати