Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51586
Рецензій: 96021

Наша кнопка

Код:



Рецензії

І так, і ні, і бозна куди піти...

(Рецензія на твір: Еліксир безсмертя, автор: Ігор Скрипник)

© Андрій Ворон, 03-12-2012
Описи, та уточнення. Розлогі та розгалужені. Не скажу що це погано, ні в якому разі. Але як на мене це заважає та ламає ритм оповідання.

затримувався, щоб ще трішки наблизитися до кінцевої мети - а не краще написати аби ще. Небуде поспіль двох споріднених звуків. І не думаю що за контекстом цей оберт стане схожим на: «аби шо»

нагадував Василю Васильовичу власну подобу, як у свічаді, лише років на двадцять молодшу. - як на мене оберт про свічадо зайвий.

поцікавився той у шефа, добре знаючи його маніакальне бажання до відкриттів ще не задушене рутинною працею. - поцікавився той, добре знаючи маніакальну пристрасть шефа до відкриттів, ще не задушену рутинною.

Так, завжди були, є і будуть псевдонауковці, але шеф не з них. - не з таких.

Проте, що поробиш, в начальства свої причуди. - примхи

той певно здогадувався, що в молодика на думці. - Тут не погано б вказати хто саме «той»

З приводу крапель та держ замовлення… Як на мене це надто фантасмагорично. Така робота реальна десь на «Заході». Туди б доречи і звернулись би вітчизняні можновладці. Надто сильно вони розвалили вітчизняну науку аби так ризикувати своїм здоров’ям. А ще і конкуренти можуть перекупити науковця та діоксану підсипати у диво-краплі…

Треба ж таке, щоб сон дав підказку для вирішення загадки, над вирішенням якої геніальні уми людства б’ються не одне тисячоліття. - ну шановний. Це ж відома усім науковцям класика. Сила силенна відкриттів робилася саме так.

Може ще багато вишпортати та певно їх вже треба кидати не в рецензію, а в переписку. Як раптом вирішите щось переробити у творі.

Ідеє та втілення: загалом добре. приємно та досить захопливо. Але є деталі які випадають з контексту. Халявне безсмертя – надто халявне. І якщо то еліксир за рахунок чого відбувається регенерація? А якщо бомбою ядрьоною саданути? В епіцентрі навіть попелу не залишиться. І якщо все в світі стало так погано то чом би не підірвати його до біса?
А ще можна було б обіграти знецінення життя як такого: байдужість, садизм, кривавий садо-мазохізм, екологічні катастрофи, і тотальна руйнація планети. Людські істоти здатні творити дивовижні речі від нудьги. Твір гарний та можна зробити краще. Та чи варто воно того вам вирішувати.

Дякую за вашу роботу. До наступних творів.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.028518915176392 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати