Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

дізналася, як називається одна з моїх фобій :)

(Рецензія на твір: Спектрофобія , автор: Ігор Скрипник)

© Галина Михайловська, 31-01-2012
Спектрофобія - гарна назва. Сюжет вибудовано добре, спочатку нічого не зрозуміло, як і має бути, "гачки" поразвішувано, тоді поява ще одного персонажа, який стає головною діючою особою, бо саме до нього першого дісталися жахливі подоби з дзеркала...
Чого не вистачило трохи - це антуражу. У магазині страшнувато, а вдома у хлопців не дуже. Щось таке має бути з освітленням, з мерехтінням, з місяцем чи бомканням годинника... тіні якісь в напівпітьмі... І логічного або психологічно-логічного мотивування наче замало. Чому ті подоби саме цього разу вхопили Давида? Це ж в нього не вперше застуда? Має бути ще щось... якась умова... таємнича й така, "горрорувата"... от її б ще вигадати, щоб читача залякати - а ну він теж ненавмисне щось таке зробив, і сидить собі наразі, читає з компа, а ті вже крізь дзеркало в бабусиній шафі до нього тягнуть примарні руки...)))
Тут класичним прикладом, дійсно, неперевершено лячним, може бути оповідання Джеральда Дарелла "Перехід" (The Entrance). Російською воно виходило точно, а українською - не знаю. Настільки страшне, що я довго чистила зуби на ніч із заплющенними очима:)
Це я все пишу, тому що досканалість не має меж, і завжди можна зробити краще. В цілому ж оповідання добре. На цю тему можна писати безкінечно, і ваша спроба у цій ланці цілком вдала.
З повагою
Галина М.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.03073787689209 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати