Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Тема вирішення самотності

(Рецензія на твір: Потреба, автор: Ковальчук Вова)

© Viktoria Jichova, 17-01-2012
Тема вирішення самотності (цебто потреби) художника слова ачи то полотна за рахунок присутності легкої діви в історії літератури не нова. З Вашого вірша, як собі дозволю здогадуватися, має випливати щось таке надсерйозне, принаймні серйозна лірика. Проте, натомість такої мені чомусь - лише місцями, але таки вимальовується комічна сентиментальність. Ні, не кажу, що у вірші бракує гарних образних знахідок типу "Коли вечір нагадуватиме відкриту пащу дракона / Випускаючи вогонь світлами вікон". і т.д., але.. але далі іде особливо після "під´йомного крану" (розумію - це якась метафора чогось) та "місяця" багатослівність типу "якого вже давно ніхто не бачив".. Хто кого чи що вже давно не бачив? Далі трохи незрозумілим є значення "Панчохах що розривають тобі легені / Мов очі покійника" - себто, як панчохи можуть розривати очі покійника? Мабуть, щось тут і справді не розумію. Ну, і, як на мене, мабуть найкомічніше звучить ось це: "Я подивлюсь кудись не в очі /І скажу.. !" - о, як гордо! (і куди це лишень ліргерой так мрійливо задививсь ?)

А якщо загалом, і якщо автор не ображатиметься на мої дошкульні зауваження, можу додати, що вірш цілком ліричний настрій таки має і що має багато цікавих і живих образів, от трішки би їх підчистити і дошліфувати. Отже, мені сподобалося. Цілі автором було досягнуто. :)

Дякую за увагу.

З повагою,

Віка Йіхова
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.039465188980103 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати