Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51565
Рецензій: 96014

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Навіть не знаю

(Рецензія на твір: Львів-2043: Постапокаліптична писанина з дивним закінченням. , автор: Шахор)

© Антон Ракута (95.132.205.—), 16-10-2011
Після прочитаного двоякі відчутя. З одного боку реалістичність аж занадто кульгає. З іншого – сюжет, або його відсутність. Я розумію, що твір фантастичний, але якщо писати "з голови" нічого доброго з того не вийде. Вам слід почитати хронологію подій атомного бомбардування Хіросіми і Нагасакі, якщо сюжетна лінія твору торкається наслідків атомного бомбардування.

...Два місяці вже пройшло з того часу, як почалася війна. Це було відомо усім. А от що далі – знали, мабуть, лиш ті, кому на голову падали атомні бомби. Ну і ті, хто їх скидав...

Речення №3 взагалі немає змісту. Ті, кому на голову падають бомби, особливо атомні, знати нічого не можуть по одній простій причині - вони вже не люди, а чорні головешки.

Ну нехай, це ж фантастика, нехай, але… снігові замети постапокаліптичного Львова, діти які будують в ньому лабіринти, дами з мольбертами і перехожі, які вміють жити не дивлячись на ядерну зиму – це круто.

Посміхнувся при згадці про кількість китайців. 6 мільярдів до 2043 року. Хм… Взагалі то зараз їхня демографічна ситуація керується спеціальним законом. Сумніваюсь щоб його кардинально змінили. Тим більше, що Китай – це не єдина країна, а велика кількість республік, себто народів. Пам’ятаю на відкритті Олімпіади вони крокували кожна під своїм прапором. Питання: як вони можуть йти війною під єдиним стягом? Китайці взагалі не воїни. Чого б це їх боятись? Не це я так, мислю вголос.

І на завершення – відсутність кави у Львові. Вже сам факт навертає читача на щось незвичайне, неможливе, фантастичне. А де в нас розділ фантастики? На третьому поверсі. Йой, високо, пане, не полізу.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.029571056365967 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати