Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

перше на що

(Рецензія на твір: Хронологія кохання, автор: koka cherkaskij)

© Олексій Тимошенко, 21-02-2007
звернуву увагу - назва твору. Інтригує, зацікавлює. Налаштовує на щось - ну, на шось схоже на "подієву любов" ( якщо можна так висловитися), чи "кохання в подіях"," події з коханням". Такого плану.
Прочитавши, одразу підкреслюю - високого рівня гумор в творі, реготав як навіжений. Образ героя якраз такий, що викликає до нього усмішку.
Це трішки меркантильний ( як вже відмічали) тип, але знову ж таки, автори вдалося його проказати таким, що це не викликає у читача осуду, чи зневаги. Ми розуміємо. Це продукт епохи, часу, КПРС і таке інше. Є риса в героя, через яку це гарно видно. Він завжди турбується про те, що про нього "скажуть". Типова річ нашої національної психології! Через "копання в собі", цю рефлексію, яка носить стьобовий характер ми дізнаємося про супільство в якому герой живе. Десь тут проглядається і авторська позиція (хоча тут я може й помиляюся).
Йдемо далі. Контраст в творі. Вже про це наші колеги писали. Після такої задушевної історії солдафонська мова військового з іншої держави (мошкальської) трішки збиває з пантелику. Але мені здається, що образ створенно повноцінний і абсолютно реальний, мій досвід служби в МРВ, ( хоч не військові, та все одно), підказує- це ще він інтелегентно!
Дівчинка теж змальована гарно. А те що вона так вчинила - теж нормально. Бо її образ виводився зі слів героя, а коли в цьому віці закохуються - відбувається суттєва ідеалізація партнера. Тож вона могла виявитися, ким завгодно.
З того, що кинулося в очі ще - там, де написано "У мене потемніло в очах. Щось всередині обірвалося. Мені не захотілося жити. Я вже уявив собі, як мою виховательку будуть " може не варто писати "мені не захотілося жити", зробити лакуну. Він же говорив раніше, про це, коли розгортав увесь логічний ланцюжок. То ж якщо це випустити, читач і так зрозуміє, що його чекає, тобто зробити натяк на увесь отой перелік подій, що будуть його чекати. Цим самим читач залучається до тексту, бо сам заповнює лакуни.
Так само з "гівном" полковника, ясно чим пахнуть квіти, мені стало смішно вже тоді, коли я прочитав, що він подарував квіти - я то одразу зрозумів, чим вони можуть "пахнути" і де їх можна було взяти. Якщо про це не згадувати , і мова персонажа посвітлішає. До речі, якщо він військовий, то чи не можна вклеїти щось з суто військового сленгу, для збагачення образу. Ну там , "пішов на абордаж", або "який хлопець не хоче стати чоловіком". Тоді це підкреслить його солдафонство. Це так думки....
Щиро, Олексій Тимошенко
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.026585817337036 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати