Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51563
Рецензій: 96011

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Розкинувши руки над прірвою. (7), автор: Ганзенко Олексій)

© Зоряна Львів, 13-10-2010
... за іронією долі , я теж львів'янка. Тому, якщо, чесно, не дуже приємно усвідомлювати, що зла фея привезла юну художницю до Львова. Невже наша архітектура сприяє підкресленню хворобливо - амбіційного і бездушного криміналітету? ))).
І ще одне спостереження - за вашим описом, будинок, де живе викрадачка двоповерховий, з високими стелями, ліпниною.., це або польських або ще австрійських часів, які переважно займають квартали з вузькими вуличками у центрі або поблизу. І водночас припарковава фура - та хто б дозволив її там паркувати! У нас до центру фури не пускають!!! Але нехай, припустимо, що це вуличка, розташована ближче до периферії, заводських районів чи вокзалу. Тоді ще питання про ліпнину - тут переважно прості фасади, ліпнина, якщо десь і є, то скупа або ж знищена. Але то моя думка, краще про це запитатися у компетентних знавців львівської архітектури)). І слово " під'їзд" краще замінити "брамою". Ще з тієї причини, що старі будинки, хоч і з'єднані між собою і виглядають, як один довгий, але це переважноі таки окремі камениці. І кожна має свій вхід- браму. При цьому вони можуть мати другий (чорний) вхід-вихід з двору.
Але можу і помилятися, тому добре було б, якби ще хтось з львів'ян сказав своє слово.

З повагою,
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.030029058456421 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати