Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Дежа вю

(Рецензія на твір: "Шнирь", автор: Emilli)

© Silverwolf, 14-09-2010
Просто ніби про свою рідну 70-ту школу читаю... Хоча у нас у школі учні були куди вигадливіші на знущання над "шнирями". Дякувати Богові, у героїв Вашого оповідання бідна уява...
Загальноосвітні школи нерідко перетворюються на справжні школи виживання, і то по цілому світі. Варто лише згадати документальні фільми на цю тему, російські, американські серіали про "чудове шкільне життя" а також художні фільми, у яких це ситуація висвітлюється... Проблема не нова, глобальна, і швидше за все безконечна.
Напрошуються роздуми на предмет: а що робити "шнирям"? У попередніх рецензіях прозвучали варіанти - постояти за себе самому. В принципі, вірно, але не завжди можливо. ІЯкщо кривдників багато і вони сильніші... Або якщо жертва - дівчина, а знущаються над нею хлопці (таке нерідко буває) - як, цікаво, вона зможе дати їм відсіч?
Іноді єдиним ефективним засобом для "шниря" буває звернутися до батьків і все розповісти! Поінформувати про все вчителів! І не соромитися цього. У моєму класі саме так кілька хлопців-"шнирів", над якими систематично фізично знущалися старші і дужчі, змогли нарешті добитися того, що їм дали спокій.
Іноді єдиним виходом для людини, до якої стійко приклеїлася наліпка "шниря" буває - перейти в іншу школу.
З повагою, Silverwolf.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.038135051727295 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати