Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Гоголь форевер

(Рецензія на твір: Старий мандрівник, автор: Ігор Скрипник)

© Камаєв Юрій, 01-02-2007
Насамперед, автіру респект за вміння тримати удар і адекватне ставлення до пародії на свій твір.

А тепер - власне критика. Ідея твору цікава і несподівана. Справжнє готичне кохання, :). По декораціях трохи нагадує вестерн. Типу герой-ганфайтер сторожко йде по безлюдному покинутому містечку... Але загалом це не псує враження.
Тепер про недоліки: насамперед - важка, кострубата і сповнена дидактизму назва. Під такою вивіскою очікуєш чогось із арсеналів народної мудрості для дітей дошкільного віку.
Багато слів і речей не із тої епохи. Наприклад, хочу запевнити, що київський бурсак навряд чи міг бути знайомий із класичним театром. Хоча сам шекспірівський сюжет цілком могли занести на наші терени мандровані дяки і Хома міг бачити це у якомусь вертепі, але без вказання копірайту і з питомо українськими іменами персонажів. (не в п'єсі!!!) То ж раджу автіру відправити знаного англійця найближчою козацькою чайкою додому, до Льондону, :). Цей сюжет читач все одно упізнає.
Далі, повикидайте або замініть українськими відповідниками усі ці "ілюзії", "увертюри", "спеціально". Ілюзія у цьому контексті - "мана".
Відносно попереднього оповідання бачу неабиякий прогрес автора. Оповідання зовсім не кепське, лише вимагає деяких стилістичних правок.
Авторе, пишище.

Кам.Ю
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.027087926864624 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати