Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51625
Рецензій: 96047

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Зачепила вікова складова:)

(Рецензія на твір: Камінці 4, автор: Антон Санченко Статус: *Експерт*)

© Галина Михайловська, 30-06-2010
Пане Антоне, з неослабною увагою читаю Ваші "Камінці". Сподіваюся. що їх буде так багато як на морському узбережжі. Бо надзвичайно цікаво, і не хочеться, щоб скоро скінчилося.
Про вікову проблему - то я, скоріше, жартую. Я думаю, що такої проблеми, чи категорії не існує взагалі. Українську літературу знаю погано, ось сподіваюся й від Вас про щось цікаве довідатися, а в російській вважаю чи не найгеніальнішим прозовим твором главку "Тамань". А скільки років тоді було Лермонтову? Отже "діти" можуть розказати таке, а, головне, так, що дорослим, і сучасникам, і прийдешнім поколінням, і в своїй землі, і по усіх усюдах, буде що почитати. З іншого боку, казочки, що написав старезний Пєрро, наче теж не застарівають вже багато сторіч. Гадаю, українська література, як і будь яка інша, може поділятися не за віковими чи гендерними ознаками, а тільки за наявністю чи відсутністю таланту.
Інший поділ, теж дуже цікавий, це поділ за метою написання. Хтось пише заради мистецтва, а хтось виготовляє товар на продаж. І те і те може бути погано, а може бути дуже добре.
Але не буду забігати поперед батька в пекло - я впевнена, що ви розкажете нам про все, що будете вважати за потрібне і дотичне до теми :)
З повагою
Галина М.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.029256820678711 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати