Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51589
Рецензій: 96021

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Вечір синьої свічки, автор: Орися Москва-Печарська)

© Вікторія Долик, 25-12-2006
Що ж, головні персонажі твору – свіча, фортепіано та хлопець-“молокосос”, як його називає авторка, - стають випадковими свідками смерті портрета.
Дівчина, у творі “я”, піднімає питання любові. Любові до тих, хто інший, хто п’є молоко замість "спрайту". Це дивно? Дивні ті, хто не сприймає таких як він. Тобто людей з рудими хвостами. Та й узагалі колір хвоста не має змісту. Він або є, або нема. Від його наявності чи відсутності залежить сприйняття тебе світом. Правда, серед цієї галасливо-поетичної публіки створюється такий галас, що усім важко зрозуміти – до чого тут ви?
Увагу привертає ця дівчина, в уяві якої горить портрет Франка (майже Кассандра!!!) І вона яскраво демонструє - рятунок для нормальної людини - сприймати світ з іронією, абстрагуватися від його дискомфорту. І "проникнути в глибини простору".
Далі ми зустрічаємо напівмертве фортепіано. Що ж, воно живе, на його клавішах живуть “хтосі”, котрі не дозволяють кому-небудь натискати на них. Але незабаром вони помруть. Навіщо вони там? Напевно, щоб зворохобити злощасні синьозміїні свічки, а ті в свою чергу - нароблять біди. Спалять вищезгаданий портрет Франка? Чи змінят колір життя якоїсь дівчини? Напевно, через друге, бо ця загадкова “я” намагається причепити цей колір на волосся безневинної дитини!
Атмосферу “культурного життя” порушують крики про справжню пожежу. Хлопець з рудим волоссям, наче Бетмен, рятує світ, гасить пожежу молоком... Нарешті! Суміш безглуздої презентації з безглуздою пожежею рятують краплі молока і рудий хлопака. Вони єдині – справжні і правдиві у цьому синьосвічковому хаосі. Та ще провидиця Кассандра, яка ще на початку розповіді зрозуміла – у Спілку їх більше не пустять. Шкода тільки портрет Франка.
Все як у житті.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 1.2735688686371 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати