Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Не "Добродії", а "Груші"

(Рецензія на твір: Добродії.(на конкурс "Про свиню"), автор: Олександр)

© Кока Черкаський, 22-12-2006
Прочитав даний твір, бо помітив, що на нього написав рецуху пан М.Гоголь. Всім відомо, що пан М.Гоголь просто так твори не читає, а якщо , крім того, ще й рецуху написав, то цей твір вже заслуговує уваги.

По ходу прочитання твору у мене виникли деякі аналогічні з паном М.Гоголем зауваження. Дійсно, всі знають, що коли на трупові немає крові, то це, швидше за все, роботи упиря ( вурдалаки). Це перше, що впадає у вічі.

Далі. Назва цього твору хоч так, хоч сяк, а невдала. Ну , до чого ж тут "добродії" ? Я вже дивився і так, і сяк, і крізь призму марксизму-ленінінзму, і з точки зору кафкіанства, і по всілякому, - ні, нічого тут такого про добродіїв не говориться і добродіями не пахне. Тому треба цей твір назвати просто, коротко і ясно : "Груші".

І груші - хочу заперечити панові М.Гоголю - тут аж ніяк не зайві. Це такий своєрідний відволікаючий маневр автора. Читач гадає, що тут буде відбуватися мічурінський семінар, налаштовується відповідно, а тут його- читача- по голові , по сірій речовині пришельцями хоп! - і все, читач готовий, лежить щасливий і пускає слюні.

Тому я би навпаки порадив - ще більше розвинути тему груш. Додати ще українського колориту - ну там парного молока, співу солов"їв чи стрекотіння цвіркунів, етцтера.

А от тема свинячої цивілізації вже в цьому конкурсі кимось підіймалася. Тому, на жаль, змушений констатувати, що ідея не зовсім свіжа і не зовсім оригінальна.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.040488004684448 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати