Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Художниця (4) Завершення, автор: Таміла Тарасенко)

© Victor Artxauz, 11-05-2010
я ображений на тебе за цілковите ігнорування розповіді про Зозулят, і саме тому надалі вирішив приділяти увагу лише закінченим твоїм творам.
Тепер розбір до кісточок твору Художниця (до речі, Ю. Кирик натякає на якусь міфічність на ГАКу - всі, як змовились, пишуть про художників).
Тематика та ідея досить цікаві, нагадало мені чомусь "Останній листок" О"Генрі, до речі, найулюбленішого мого оповідання. Хоча, твори у вас кардинально різні, але ідея одна - головне не малюнок, а віра в його силу, яка здатна зцілювати людей.
Мушу зауважити цілковиту гармонію подій, майже кожна попередня сцена гармонійно вписується в наступну, створюючи цілісний сюжет.
До мінусів вважаю слід віднести мало обгрунтовану анорексію. Кохання до Вітальки згадується значно пізніше, та й той "амур" не пов"язується з анорексією. Що ще могло дівчинку примусити голодувати? Так, ти може навести чимало абзаців щодо її комплексів стосовно родинного ожиріння, але сам факт ожиріння, на мою думкУ, не примусить дівчинку морити себе голодом. До того ж Янка не вимальовано, як персонаж, що надто перемається своєю зовнішність і мріє про подіум чи сцену.
Складається враження, що анорексію цілком могла замінити будь-яка інша хвороба.
Також, чомусь абсолютно загубилась Маринка.., надто багато уваги дівчинка в своїх роздумах приділяє цій подрузі, щоб потім не згадати ні словом.
І Янка, вийшла хороша дівчина.., але дурна..., словом не харазматична..., Катруся і Артем цікавіші...

Окремо про "стиль Тали" (до речі дуже дивне і гарне ім"я для мого вуха))) : так от, помітив, що значна частина тексту складається з роздумів і міркувань окремих героїв, ти дуже рідко вдаєшся до опису події "від третьої персони". Не скажу, що це погано, але на мою думку, не лишається простору для ефекту несподіванки, читач не самостійний, він постійно керується уявленнями про хід події з точки зору героїв оповіді. Надто важко робити читачу самостійні висновки. Хоча й такий стиль надає відчуття причетності до того вигаданого світу. Словом, такий мій субєктивний погляд, який не притендує ні на істиність, ні на спробу змінити твій стиль.

Дякую за історію художниці, щиро

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.02672290802002 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати