Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Глас вопіющаго

(Рецензія на твір: Справедливий брехун, автор: Михайло Гафія Трайста)

© Михайло Карповий, 09-04-2010
Найзагадковішою фігурою твору я вважаю товариша Лопотайлу. Коли автір про нього згадав вперше, я сказав собі: Стоп! Про тов. Крутилу сказано, що він - голова колгоспу. Про тов. Гримайлу теж сказано - він повітовий секретар партії. Мекекало - місцевий секретар. А Лопотайло? Яку він виконує важливу партійно-колгоспну функцію? Про нього сказано лише те, що він знайомий тов. Гримайли і ворог тов. Крутила та Лопотайли. Сказано іще, що він неписьменний. І все? Малувато інформації про таку ключову фігуру.

І лише коли я дочитав оповідання до кінця, я допетрав, що товарищ Лопотайло насправді -поет. Йому притаманне образне мислення, він здатний винаходити влучні метафори. На жаль, звичайні люди, такі, як Гримайло, Крутило та Мекекало, не розуміють високої поетичної мови. Тому поети залишаються непочутими і непрочитаними. А жаль. Адже якби тов. Гримайло теж бодай трошки знався на поезії і зрозумів езопову мову товариша Лопотайли, він би зробив все можливе, щоб зняти цього нездару, ледаря та кар'єриста Крутилу з високої посади і замінити його кимось більш підходящим, прагматичним та тверезим. Наприклад, товаришем Лопотайлом. І тоді пішли би справи колгоспні вгору, і виріс би процент жирів у маслі, і зміцнився би престиж колгоспу "Червона Зірка"!

Всі проблеми людства - від нерозуміння поезії.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.034472942352295 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати