Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51562
Рецензій: 96011

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Цікаво своєю алогічністю - чи є щось ще?

(Рецензія на твір: Танцівник, автор: Володимир)

© Галина Михайловська, 05-03-2010
Шановний пане Володимире,
з цікавістю прочитала вашу мініатюру. Зізнаюся чесно, що чогось, а може й багато чого не зрозуміла. (Цілком можливо, що я - не колега по якості розуму). Ви малюєте досить нетривіальну й яскраву картинку. Починаю ясно уявляти собі те, що Ви зображуєте, і раптом якась часточка картинки випадає, наче хтось, збираючи пазл, поставив не той клаптик. Ну ось, наприклад: " Сьогодні за моїми вікнами на диво тихо." -" Інколи, трапляються випадки, коли і о четвертій ранку я чую шум двигуна, що проїжджає повз мій будинок. Проте це лише виключення з правил". Оці два твердження, як на мене, протирічать одне одному. Якщо тихо на диво - значить зазвичай шумно. Авто гасають як навіжені. А далі Ви кажете, що почути шум двигуна - це й завжди виключення з правил.
Це мені незрозуміло.
Незрозуміло, чому число - краща зачіпка для памяті, ніж день тижня. Я, наприклад, зазвичай запам ятовую, що мені треба бути там чи там у вівторок, скажімо, чи суботу. Ну, це ще може бути - люди ж різні.
Незрозуміло для мене - може, я чогось не знаю? - що то за таємнича адреса, де має бути танцівник, і зробити відмірену кількість па, щоб отримати гроші. Театр? Наче ні. Я, наприклад, сумніваюсь. щоб артисти тримали в голові адресу театрів чи концертних залів, де вони виступають. От я, наприклад, як глядач, й гадки не маю, яка адреса театрів, куди я інколи (на жаль, нечасто) ходжу. Ну, ще вулиця.... А номер будинку? Я ж їм листи не пишу. І танцівник, мабуть, теж.
А ствердження щодо того, що цією працею можна заробляти в великі свята, мене взагалі збило з тропи... Наша держава (як на мене, на жаль) відділена від церкви. Танцюють у театрах у будь-які свята. І артисти, мабуть, про це й не замислюються. Але, якщо вже замислилися - то, звісно, це гріх. В тій же царській Росії, коли був пост, не було вистав у театрах. Тим більш, балетних. А Ваш танцівник до того ж, здається, не по театрах промишляє - по корпоративних вечірках. чи що? Чи у крутованів на днях народження разом з циганами та ведмедями? Це тим більш гріх... Незрозуміло.
... Щоб не аналізувати чи не кожне слово (до речі, й з комами ну дуже великий різнобій), зупинюся.
Не второпала, про що Ви. І водночас - цікаво. У Вас хист до писання. Може, Ваші подальші тексти розшифрують - ні, не цю мініатюру, звичайно, - але напрямок Вашої думки, Вашу манеру творчості, і буде більш зрозуміло, про що Ви і навіщо.
Пишіть ще. Наприклад, я почитаю з цікавістю.
З повагою, Галина М.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.042342901229858 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати