Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Че Гевара (фолк-балада) , автор: Татчин )

© Винищувач графоманства, 01-12-2009
Якщо взяти до уваги скільки рядків Ви присвятили цій видатній людині, то розумію, що дуже близька вона Вам, ця людина, за духом. І за формою таку собі фолк баладу Ви теж обрали не з проста, і до того ж дуже влучно. І, напишу чесно, моє особисте враження. що задумали, те і здійснили.
Це, якось років 10 тому я товаришував з одною поетесою, і запитав якось у неї, як от їй, поетові, вдається взагалі щось писати. Чи вона щось баче таке, чи ходить по хаті з олівцем чекаючи натхнення, чи як? Вона мені так спокійнісінько пояснила. "Натхнення дійсно важливо, але ходити по хаті з олівцем чекаючи на нього то дурня, бачити щось то теж не головне. І в загалі, поезія, як і музика, тут головне не про що ти пишеш, а як ти пишеш. Головна майстерність поета- це задум втілити у слові." і я запитав, а якже от так навчитись той задум втілювати у життя. і вона відповіла, "дуже просто. Береш якийсь предмет (стіл, горнятко чи вікно) і намагаєшься написати про нього вірша. Потім намагаєшься втілити у слові свої емоції і т.д. допоки найскладніші переживання та життєві ситуації ти вже взмозі викласти на папері. От власне після цього і починється поезія..."
Ну, звісно ви це все і так знаєте. Лише хотів сказати, що розумію скільки потрібно було витратити ночей паперу та олівців, щоб таке написати.
Але хай я видамсь тричі банальним та не ввічливим. Де революція?
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.037535905838013 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати