Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51563
Рецензій: 96011

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Вбиває вже назва

(Рецензія на твір: Код Давидченка, автор: Климентій Осика-Маєвський, граф)

© Галина Михайловська, 10-11-2009
І весь текст такий... наче скринька з подвійним дном. Наче секретер з потаємними шухлядками. Знайде читач якусь кнопочку, якийсь хитрий гвіздочок, і радіє - ось я який кмітливий, спостережливий, і таке інше. Я теж дуже втішалася читаючи, розгадуючи оті натяки, приховані цитати, що Ви щедро розсипаєте їх у своїх оповіданнях.
Ваня цього разу дуже симпатичний. Щирий хохол. Грає дурника навіть наодинці з собою, коли промовляє свої монологи, звертаючись чи то до себе, чи то до читача. І видно, що все він чудово розуміє, взагалі - "у курсі справи", яку довелося розслідувати. Наскільки це схоже на образ Вані з перших оповідань - не скажу, вже трохи підзабулися подробиці. Але гадаю, що коли будемо мати змогу прочитати про всі Ваніни пригоди зряду, усе вже буде в тій книжці в*язатися дуже добре. Чого Вам і собі зичу - тобто скоріше прочитати все це в книжці :).
Чомусь здається, що передмова, післямова і авторські примітки до цієї книжки можуть бути такими ж цікавими, як самі оповідання. Бо гадаю, що Ви, пане Климентію, як лічить справжньому історику, дослідили всі обставини Ваших оповідань на багато футів під килем.
Маю цього разу й до чого причепитися: здалося дивним, що Ваня назвав Сологуба професором, вдаючи з себе випадкового перехожого-ловеласа. Адже мав того начебто бачити вперше в житті? Але то дрібничка.
Чекаю не дочекаюся, коли ж "далі буде".
З повагою, Галина М.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.039274930953979 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати