Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2624
Творів: 47925
Рецензій: 92729

Наша кнопка

Код:Рецензії

На цьому всьо! Ігноруйте цю пані.

(Рецензія на твір: ШАНОВНА АДМІНІСТРАЦІЄ!, автор: Noelle Daath)

© На цьому всьо! Ігноруйте цю пані. (95.134.186.—), 02-10-2009
На цьому всьо! Ігноруйте цю пані. Вся ця писанина - її волання всередину до себе...

Вчорашній пароль спрацював, а позавчорашній мусила змінювати вчора.

© Noelle Daath, 03-10-2009

Осьо я.

© Noelle Daath, 03-10-2009

А мені просто в облом авторизуватися. Я останні дні мушу кожен раз поновлювати пароль, щоб зайти. Чи система глючить, чи хтозна. Зара запрошу новий пароль, побачите.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Дімич, таке враження, що в тебе ціле кіло попкорну, і ти не знаєш, куди його подіти - прийшов серіал подивитися :) Хіба ж це поєдинки? Це милі жіночі опівнічні бесіди.

Ноель, а що це Ви без авторизації? Невже мрія здійснилася? Бачте, живі таки адміни :) Ну, нічо, тепер просто так можна приходити в гості, парою-тройкою думок перекинутись. Тільки хоч позначайте якось, що це Ви.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 03-10-2009

Княжичу, не мішайтеся в жіночі розмови, бо матимете по шиї від обох.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Ну й поєдинки тут розігралися. От творчі люди, от запальні! Особливо, якщо їх образити на національній "почві".
Давайте, продовжуйте в тому ж дусі.
І хай вам насниться Кличко, який вручає вам пояси чемпіонів.

© Діма Княжич, 03-10-2009

Цитата: "Хоча, чесно кажучи, особисто мені Вас тут не вистачає :) "

Не бачу проблеми, в моєму профілі є мило.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Якщо адмін демонструє нульову реакцію, деякі рекомендують поторсати його за плече - чи він ще живий...

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Я цілком послідовна. Якби не новий срач Н9 з Маліною, нічого б не було.

Так, я написала, мовляв, я йду? а все, що я напишу - не моє... але це для того, щоби хоч одна людина запам'ятала ці слова. Якби за час моєї відсутності хтось заліз би на мою сторінку та почав писати від мого імені, знайшлася б хоч одна людина, хто написав би мені на мило - спитав би, то я чи ні.

Щодо жартів - так, я маю почуття гумору, але маю також і почуття міри. Мені ніколи б не спало на думку так жартувати, як жартують деякі с понтом інтелігентні люди. Те, що ми з Н9 дуже різні... так-то воно так, але ж тут знаходилися дєятєлі, які хвалилися тим, що можуть писати ВСІМА стилями, бгг.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Ноель, я нещодавно теж зверталася до Адміна з технічним проханням. Реакції 0. Ну, і що? Я маю підозрювати якусь заплановану акцію адміна, спрямовану проти користувачів? Смішно, ій-бо :)
Щодо порівняння Вас с Н9 - це жарт, який би і дитина зрозуміла. Не знаю вже, хто так пожартував, але в жодної нормальної людини така думка всерйоз не могла народитися - ви з Н9 занадто різні :)
Натяку про сірники, що означає, що хтось когось не зможе знайти - не зрозуміла.
Я розумію Ваш неспокій щодо свого акаунту. Як розумію і те, що Ви маєте час від часу повертатися. Але тоді не треба робити таких гучних заяв, на кшталт: "Якщо хтось... від мого імені... то не я" :) Будьте вже послідовними.
Хоча, чесно кажучи, особисто мені Вас тут не вистачає :)

© Сталева Кицька Panzervaffe, 03-10-2009

Цитата: "Щодо "ментальних вошей", це, нмд, якось не чемно по відношенню до багатьох нормальних людей, які є на ГАКу."

Не перекручуйте. Більшість гаківчан публікуються ще деінде, але там усе тихо. Я ж кажу, бувають сайти-монастирі, бувають сайти-генделики. Сайт - це насамперед віртуальне місце з окремими неписаними Правилами. Людина веде себе по-різному залежно від компанії, а всяка компанія має лідера та орієнтується на його поведінку.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Ще раз повторюю, Кицю, Літпром не може бути взірцем для українських літсайтів (якщо ми хоч трошки хочемо в Європу, егеж). Те, що на ГАКу тихіше, аніж на Літпромі, - не критерій.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Я маю звичку періодично поновлювати спілкування на форумах, звідки я пішла. Це всього лише звичка, не така вже й погана. Я продовжую вряди-годи читати ці форуми – це моє право.

Але буває так, що я йду геть і не хочу повертатися. В такому випадку я зазвичай пишу ввічливого листа адмінові й мій акаунт тихенько видаляють, давши попередньо можливість закінчити свої справи на форумі, зазвичай вистачає день - для обміну милом із друзями. Так роблять КУЛЬТУРНІ, ІНТЕЛІГЕНТНІ адміни, які не мають юзера за бидло.

Я писала гаківській адміністрації листа з проханням видалити мій акаунт. Не діждавшись відповіді, мусила писати заяви і т д.

Мої періодичні повертання аж ніяк не свідчать про якусь там любов до сайту, напр., до ГАКу. Останній раз я мусила зайти на ГАК для того, щоб уточнити дату написання одного мого твору (саме тоді я й знайшла через гаківський пошук натяк на те, що я, мовляв, є клоном Н9).

Після всього того, що сталося зі мною на ГАКу, а саме:

- мене вперше за 40 років образили на національній почві;
- на мене вперше написали пасквіль гівняної якості (привід – щось не сподобалося адміну);
- від мого імені намагалися писати гадості юзерам;

повторюю, після цього всього дуже наївно з мого боку залишати напризволяще акаунт на ГАКу, тож я мушу періодично вертатися і дивитися, чи все гаразд. І більше мене на ГАКу вже ніщо не тримає.

А щодо того, що це, мовляв ІНЕТ і тут усе дозволено, ніхто не піде труїтися сірниками (тобто, ніхто нікого не знайде) – не вдавайте наївну.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Ноель, якщо Ви теж зараз почнете говорити, що Сталева Киця належить до адмінів, то я почну у Вас розчаровуватися :(
І, до речі, на Літпромі, наскільки я знаю, багато хто з адмінів - найактивніші учасники срачів.
Але ГАК, славтєГосподі, не Літпром.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 03-10-2009

Ноель, ті хто після так званих сварок на віртуальних сайтах йде травитися сірниками (це ж скока сірників треба, мама мія!!!), мав би спочатку в реалі відвідати психотерапевта, який би порадив йому розтрощити монітор і забути про інтернет. От я сумніваюсь, чесно кажучи, що Ви підете труїтися сірниками. Хто ще? Н9? Ха-ха-ха. Орлик? Той радше сам отруїть половину сайту. Тому не треба гіпербол, Ноель. Треба більше гумору.
Ноель, Ви вже на моїй пам"яті двічі чи тричі уходили-повертались. Це вже за своєю власною волею, так? Я Вам більше скажу: насправді Ви не хочете, щоб видаляли Ваш акаунт. Бо знаєте, що Вам знову захочеться повернутися :) І всі знають. Щодо "ментальних вошей", це, нмд, якось не чемно по відношенню до багатьох нормальних людей, які є на ГАКу.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 03-10-2009

Мені не хотілося б почути, що Літпром є взірцем для гаківської адміністрації.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Я знаю, що таке Літпром (на жаль, так і не знайшла там творів братів Геморой, але то таке...) А на Стихірі та на Поезії дійсно не буваю - мене ці сайти не цікавлять.
Але я не відкрию Америку, якщо скажу: відмінність полягає в тому, що юзери, які беруть участь в черговому срачі, не тримають руку на адмінській кнопці. До того ж адміни, які поважають себе, зазвичай мають лише два ніки: основний (одночасно творчий) та технічний.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Милий аноніме 80.93.126! Ваше судження свідчить про те, що ви дуже мало буваєте на інших сайтах. Якби ви тільки знали, які срачі йдуть і на Стіхірі, і на Публі, і на Літпромі, у вас би не виникло такого безґлуздого припущення. Ви ж не думаєте, що на всіх тих сайтах один - ТОЙ САМИЙ - адмін, який КОГОСЬ нагадує? Скажу Вам по секрету, що ГАК порівняно з іншими (вказаними) - це просто сумирний ставок, в якому інколи щось плюхається в воду і тоді розпочинається веселуха. Так що не переживайте так :)

© Сталева Кицька Panzervaffe, 03-10-2009

Коротше кажучи, загралися адміни. Вчора я, сьогодні Орлик, хто завтра? Гра - вона затягує, ще й на додачу кліків додасться... А те, що хтось, можливо, перестане писати, а хтось труїтиметься сірниками після опусів дона Педро (а люди різні, повторюю, а творчі люди вразливі...) - так то пофіг, головне - шоу маст го он, бо хазяїн хочуть ще... Мало того, що в гуру нав'язуються юзерам, тай ще й дозволяють собі знущатися.

Я, до речі, ГАК не вибирала. Мені його порекомендували. Якби я на той момент хоч трошки розумілася в справі, я оминула б ГАК десятою дорогою. Щоб не набратися ментальних вошей.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Кицю, а Вам не спадало на думку, що подібні свари можна спостерігати хіба що на ПМ і що адмін ПМ дуже нагадує КОГОСЬ? але лишень стилістично нагадує, як ото в кривому дзеркалі...

Розумієте, Кицю, більшість гаківчан публікується одночасно тут і на ПМ, також на інших сайтах, але чомусь саме на ГАКу ніколи нема спокою? Втім, відпоідь дуже проста: одні й ті самі люди інакше поводяться в церкві та в генделику.
Гак - аж ніяк не церква.

© анонім (80.93.126.—), 03-10-2009

Уявляю цей судовий процес: громадянин(нка) Орлик подає позов на відшкодування моральних збитків на громадянина Дона Педро. Тільки обов"язково з фотками :)
А Орлик - просто цербер Н9, виконує свої тролячі обов"язки. Грубо виконує, не артистично. Чим всіх і дістає.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 03-10-2009

Знущатися з людей... блін, вже сплю...

© Noelle Daath, 03-10-2009

Цитата: "Ноель, а раптом це любофф? Пам"ятаєте, як у школі хлопчики дівчаток за косички тягнули, щоб привернути увагу? Мабуть, запали Ви глибоко в доньєву душу.
Втім, я не помітила, щоб в останньому творі дона було щось про Вас. Може, саме це Вас непокоїть? Ах Ви, ревнивиця :)))"

Тобто, Ви хочете сказати, що в Орлика дон Педро теж закохався? Ти ба, який...

А якщо серйозно, то мушу сказати пару слів. Посада штатного критика не додає ГАКові ані креативності, ані пошани. Особливо якщо критик – т. зв. «Артісте».

http://nnm.ru/blogs/posixru/virtualnyy_mir_i_ego_zhiteli/

Практика цькування юзерів адміністрацією не має жодного відношення до літературного процесу. Якби адміністраця дійсно хотіла тиші на ГАКу, то такі дєятєлі, як дон Педро, Маліна, українські нацики вилітали б з ГАКу як погані віники, для цього існує практика тихого бану на невизначений термін. Але ж місцева адміністрація потребує розваг на кшталт жіночих боїв у грязюці…

Знаєте, я собі ніколи не дозволяла вибриків типу жорсткого тролінгу, але я розумію Орлика. Якщо вже людина розпочинає тролінг такого рівня – значить її добряче дістали.

Це наївно з боку дона Педро так знущатися над людьми. Колись нарветься так, що продасть і квартиру й машину, аби тільки виплатити моральну, ба навіть і матеріальну шкоду.

Після всіх подій я вже знаю, чи мені залишатися на якомусь сайті. Перше, що я шукаю в профілі – функцію «Видалити свій акаунт». Якщо ні – я йду з сайту без жодного слова.

Акаунт мій видаляйте. Я не поверну своїх віршиків.

© Noelle Daath, 03-10-2009

Блін. АДМІНЕ!!! ВИДАЛІТЬ ЇЇ! МЕНЕ ВЖЕ ПОЧИНАЮТЬ ДІСТАВАТИ ЦІ ПОСТІЙНІ Й ПЕРІОДИЧНІ ФЕЙСОМ У БАГНЮКУ.
ВИ Ж ВИДАЛИЛИ ЛАНУ ЗАЛІЗНЯК. ЧОМУ ТУ ВИДАЛИЛИ, А ЦЮ НЕ ВИДАЛИТЕ? БО ТА ДУЖЧЕ КРИЧАЛА?
АДМІНЕ! ВИКОНАЙТЕ БАЖАННЯ ЛЮДИНИ І НЕХАЙ НА ГАКУ ПІСЛЯ ЦЬОГО СТАНЕ СПОКІЙНІШЕ.
Бо я так невдовзі й Дона Педро читати почну. Ще не чітав нічого, не дійшов до нього, але Ноель його так ретельно все рекламує й рекламує. Мабуть він вартий того, щоб на нього звернути увагу.
АДМІНЕ! ЗРОБІТЬ ТЕ, ЩО ВАМ ВПОВНІ ПІД СИЛУ.
Мені реклама вже давно набридла на телебаченні. А тепер ще тут.
Доне Педре! Припиніть платити Ноель. Майте совість.

© Петро Муравій, 03-10-2009

Ні, я туди не хочу)))
Хай вона там сама з собою)
Діло вже звичне, чого відволікати візитами?

© Богдана, 02-10-2009

Не кажи :))) Ну, хіба шо у легендописяці :))

© Сталева Кицька Panzervaffe, 02-10-2009

Привіт, привіт! Де б ми ще зустрілись, як не в гостях у пані Ноелли!)))

© Богдана, 02-10-2009

Тут незрозуміло: чи вона в нього, чи він в неї. Але нерівність дихання відчувається з обох сторін :)
Привіт, Богданочко! Рада тобі страшенно :)

© Сталева Кицька Panzervaffe, 02-10-2009

Тю, а чого це раптом така реакція?
Що тут такого скоїлось, чого я не застала?
Ноель закохалась у дона Педро?
Невже?
Оце так дивина!!!!

© Богдана, 02-10-2009

Ноель, а раптом це любофф? Пам"ятаєте, як у школі хлопчики дівчаток за косички тягнули, щоб привернути увагу? Мабуть, запали Ви глибоко в доньєву душу.
Втім, я не помітила, щоб в останньому творі дона було щось про Вас. Може, саме це Вас непокоїть? Ах Ви, ревнивиця :)))

© Сталева Кицька Panzervaffe, 02-10-2009

Треба якось при нагоді сказати Миськові, щоби перестав світити своїм милом на весь інет...

© Noelle Daath, 02-10-2009

Творчість не для того, щоби комусь щось доводити.

© Noelle Daath, 02-10-2009

Малятко, Ноель, припини ці безглузді випади... Доведи свою спроможність своїми творами... бажаю тобі натхненння і творчих успіхів... Люблю тебе щиро без ворпожнечі... Якщо що то пи мені на мило... ktatat@meta.ua

© анонім (94.178.10.—), 02-10-2009

Точно обличчя, а не... ?

© Noelle Daath, 02-10-2009

Дон Педро - ОБЛИЧЧЯ ГАКу, як його можна втратити.
Бо тоді й двері зачиняться...

© анонім (62.141.58.—), 02-10-2009

що маю відношення - так вірно

© Noelle Daath, 02-10-2009

Ну звичайно... Аллез цурюк, не чіпати дона Педро, бо він талісман ГАКу, без нього ГАК втратить обличчя.

Знаєте, я майже повірила, що має деяке відношення до змісту педріньових пасквілів... Але тепер бачу, - ні... просто доля мене познайомила з хворою людиною, якій Бог в якості спокуси здатність писати багато й густо...

© Noelle Daath, 02-10-2009

То ХТОСЬ виконує накази КОГОСЬ про "ігнор"...

© анонім (66.230.230.—), 02-10-2009

Це наказ? Ви принаймні сержант ГАКу, шановний??? :)

© Noelle Daath, 02-10-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.63701891899109 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …