Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51563
Рецензій: 96011

Наша кнопка

Код:



Рецензії

і знов про кіно.

(Рецензія на твір: Професорська донька, автор: Климентій Осика-Маєвський, граф)

© Савур (а був колись Халва), 11-09-2009
зрозумів, що ви надаєте перевагу не тому, що говорять, а наскільки переконливо. і бачу, що ваш герой стьобається з усього того діамату, але все таки згадка про кіно дуже відволікає. кожен починає згадувати, коли Ленін це написав, за яких обставин («В условиях поголовной безграмотности населения, важнейшим из искусств для нас является кино и цирк») і таким чином читач змушений визнати, що всі ці захоплюючі події вигадка. а хочеться і після прочитання вірити. що так і було. в цьому і є сенс історичного тла.
Не знаю скільки світла необхідно було для якісного кіно, але може хай того Щєрбатова брати Люмьєр зафільмують. був ще дагерротописний процес (до того як почали бавитись з магнієм), але він вимагав нерухомості об"єкта протягом 15-30 хвилин.
і не впевнений, що за такі пригоди Щербатов міг би потрапити в опалу до царя. такі бешкети могли і розвеселити. не такими вони вже і нотливими були ті царі. Распутін тому приклад. Інша справа щоб Щербатов загравався б з дівчатами до "імператриці". Тоді б ніяких фото на доказ не треба було б. Допитали б дівчаток і справі кінець, жандармам вінець.

Це вже друге ваше оповідання, яке я прочитав і тепер перечитаю всі. Але хотілося щоб суперВася грав в одному жанрі, або історія, або стрілянина з залізними прибульцями.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.040281057357788 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати