Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51553
Рецензій: 96005

Наша кнопка

Код:



Рецензії

дбайливіше з древніми текстами!

(Рецензія на твір: Рецензія на твір п. Мігель О. , автор: koka cherkaskij)

© Історик, 09-10-2006
Цей текст - швидше за усе осучаснена компіляція якогось маловідомого давньокиївського манускрипту. Ряд фактів дійсно автентичні і підтверджуються іншими джерелами тої доби. Але автірка не уникла і деяких помилок.
Обраних хлопчиків волхви змалку виховували і при повнолітті посвячували в "комірники". Найбільш поширене ім'я комірника було Миша. (Це ім'я, як і Макарій теж дохристіанське і дуже древнє). З абсолютною достовірністю сказати важко, але мабуть зображення миші було своєрідним тотемом ціє групи обраних ще у прамакарійські часи. Миша - другорядний божок макарійського пантеону, підручний Дожени, покровитель та заступник комірників. Ряд племен індіанців Північної Америки поклонялися Великому Мошве, що свідчить про широкі культурні та торгівельні звязки макаріїв.
Тому дивно і нелогічно виглядає розмова купців з мишою. Але якщо з вищенаведеного врахувати, що Миша - людина, тоді все стає на свої місця.
Наш народ має традиції, що тягнуться ще із сивої давнини. Сучасні комірники списують на втрати від Миші навіть стальні труби.
Саме з тотемічним значенням Миші у прадавні часи сучасні психологи пояснюють фобію до цих дрібних гризунів, адже вони є уособлення древнього могутнього Миші (Мошве),:).
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044636964797974 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати