Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96047

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Чому так сумно? Беремо Бога за бороду разом

(Рецензія на твір: Цифрогетто, автор: Камаєв Юрій Статус: *Історик*)

© Третє Я (колишній ТШЗ), 09-10-2006
Хоч мене не взяли в Альманах, але я не бачу приводу для песимізму у тих, кого взяли.
Мені здається, що сьогодні іде перший етап розвитку проекту - той хто його створював, певно, має якийсь план?
Скажу чесно, прочитавши DigitalРомантизм я був здивований несподівано високим рівнем авторів. Думка про інет-писання у мене досить скептична, а тут раптом виявилося, що коли оце все просіяти, можна накопати справжнього золота. Це перший привід для оптимізму.
Другий привід - що альманах видано, а значить він рано чи пізно знайде отих 500 читачів та їхніх друзів. Вірю, що редакція не буде тримати його на складі і найближчим часом повідомить про місця продажу нас усіх. А оті 500 читачів плюс друзі привернуть увагу до сайту ще 500 плюс їхні друзі, і наступного року вже можна буде видати 1000 альмахів, і вони вже будуть не такими дорогими.
Відносно того, що видати таку книжечку просто - категорично не погоджуюся. Це дуже і дуже непросто. Купа роботи і купа проблем.
Позиціонування інтернет-літератури як графоманської у свідомості "серйозних" діячів літератури насправді має підгрунтя - більшість творів інету таки графоманські (не стосується ГАКу). Біда в тому, що немає фільтру, сита, через яке можна просіяти оте все, аби отримати цікаве читання. А читати усе поспіль - робота велика і невдячна.
Тому нашу задачу (усіх авторів ГАКу і редакції) я бачу саме в тому, щоб створити чіткий фільтр для читача і дати йому можливість вибрати якісний текст. Тут особливе значення мають усі можливі рекомендувалки, рейтинги та рецензії. ГАК має стати саме таким ситом для українського інтернет-продукту. Тоді його і нас почнуть сприймати серйозно. Тоді і з'явиться контакт із світом справжньої літератури.
Книжечка у 500 примірників не може все змінити за один раз. Навіть якщо її розкуплять у тиждень. Тут потрібна система.
А щодо того, що з Академії почнуть вимиватися найцікавіші автори, то я не бачу в цьому ніякої проблеми. Хіба що ми усі погодимося - цікавих авторів в Україні є обмежена кількість і новим взятися немає звідки. А оскільки це не так, то варто чекати зворотнього процесу - появи нових молодих цікавих імен.
Стосовно піару цілком згоден. Але гавкати на слонів завжди легше. Нам треба вигадати якусь цікаву акцію, аби про Академію заговорили. Може, спробувати на Київському книжковому ярмарку щось учудити? Які будуть ідеї?
І про зауваження, що в Мережі Бога за бороду не вхопиш. Цікавий парадокс - письменники скаржаться, що інтернет забирає читачів від книжки. А письменники інтернету збираються тікати у паперову літературу. Нелогічно.
Ми потрібні читачам. Чесне слово. Ми потрібні одне одному. І потрібні собі. А отже давайте поговоримо, як взати Бога з бороду (чи за що там іще беруть Богів) і візьмемо його разом!
Знаю тільки одне - швидкого успіху не буде.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.038905143737793 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати