Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Істина мусить бути десь посередині...

(Рецензія на твір: Цифрогетто, автор: Камаєв Юрій Статус: *Історик*)

© Тетяна Мельник, 09-10-2006
А проблема таки існує...

Хочу погодитись із паном Юрієм щодо тієї ситуації, яка склалася на даний момент у нашій літературі. Мене не було у "Ляльці", я не бачила того, що відбувалось там потім, після презентації альманаху. Однак намагалася віднайти хоча б щось в інтернеті, що стосувалося б DigiRom. Нічого не знайшла:(( Однак про саму "Ляльку" - вірніше про всіх тих, хто там був потім... скільки завгодно. Про що це свідчить? Та гадаю ні про що. Це не є плюсом, але і не є мінусом. Для того, аби про цю презентацію заговорили і зацікавились, потрібно працювати впродовж року. Я не роблю жодних закидів у бік редакторів та адміністрації сайту (прошу розуміти мене вірно) - просто хочу поділитись деякими міркуваннями.

1. Як на мене - активним чинником мусить стати критика. І не просто відгуки (мені сподобалось... чи не сподобалось...) - професійна критика та критика непересічна і яскрава. Коли про людину та її твори пишуть - вона цікава. Коли про сайт пишуть - він цікавий. На сайті немає розділу критики та аналітики. Давайте відкиємо рубрику АКТу (аналітично-критичних текстів). Конкурс, який оголосила редакція щодо критичного тексту - це, очевидно, перший крок.
2. Пане Антоне, хочу погодитись і з вашим відгуком. Справді - видати книжку - то не дуже велика проблема на сьогодні. Однак. проблема не в тому, аби її видати, а в тому - як цю книгу відправити до читача. А ось це і є проблемою. Оскільки ані ви про мене, а ні я про вас, як і про Юрія нічого не знала, поки не прочитала ваші твори туту, на Академіях. А прочитала я їх тільки тому, що сама пишу, тому і потрапила сюди.... А чому потрапила сюди?... Тому що як і ви, як і пан Юрій, і як усі автори шукаю читачів... Отже - чи не читаємо ми одне одного?.. Кому це цікаво ще?... Солідним видавництвам? - ні. Читачам, що не пишуть, також ні. Оскільки у них немає змоги вас прочитати не в інтернеті (якщо помиляюсь, то виправте). Тому має рацію Юрій - що ми змушені бути цікавими тільки одне для одного. І це триватиме до тих пір, доки про вас, про Академію не ЗАГОВОРЯТЬ у тій же "Ляльці" (чи Купідоні, чи Бабуїні). Я не є прихильницею тусні в умовному "Бабуїні" - однак із задоволенням хотілось би послухати там котрогось із "наших".
3. Критика - дискусія. Найцікавіша дискусія (як на мене) була спричинена вашими, пане Антоне, "Генералами"... То ж. Чи багато у нас дискусій?..
4. Якщо організовувати виступи, то не тільк для того, аби послухати одне одного. Це потрібно робити цікаво і неординарно. Вибухово. Наприклад: модерне проти постмодерного, відкрити гендерну дискусію в руслі наших творів... І читати ці твори у відповідній формі... Організовувати двобої з іншими сайтами:)))
5. Закликаю писати памфлети і маніфести!!!!

P.S. А тепер можете закидати мене камінюками:)))
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.04273509979248 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати