Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2685
Творів: 51030
Рецензій: 95768

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Цифрогетто, автор: Камаєв Юрій Статус: *Історик*)

© Антон Санченко, 08-10-2006
Юрію, не переймайтеся.

По перше, мушу не погодитися, що збірка цікава лише для авторів. В мене вже декілька друзів питали, де її можна придбати. А де? Тобто, її ще навіть не почали розповсюджувати, а Вам вже хочеться резонансу.

По друге, її все ж таки потрібно читати, це не листок формату А4, який можна виголосити у кафе чи перечитати за кавою вранці.

По третє, ми всі балувані інтернетом, і вважаємо, що відгук має бути миттєвим. Сьогодні написав, завтра отримав "пиши ще" або "убєй себя ап стєну", і всі задоволені. Між тим, відгук на паперову книжечку насправді дещо більш розтягнутий в часі, і може тривати роками. Просто тому, що ніщо не спонукає читача якось там відгукуватися. Прочитав і прочитав. І передав чи не передав почитати товаришеві.

Цілковите мовчання пояснюватися можна зовсім інакше. Хіба хтось займався ПРом цього проекту? Судячи з усього, проект, який ви наводите у приклад на противагу, лише перший крок якоїсь професійно розробленої ПР-кампанії, ці "іншолітератори" сьогодні вже у будинку вчителя щось верзли і телебачення їх показує в новинах. Ви вважаєте, що це просто так, стихійно? Особливо мені сподобався оголошений ними намір організувати нове видавництво. Видавництв в Україні мало? Чим їх існуючі не влаштовують?

Це я все кажу зовсім не на докору видавцям нашої збірочки. Ну є крикуни, які починають кричати ще про наміри, а є люди які мовчки роблять свою справу. Мені завжди більш симпатичними були другі.

Щодо того, що ми цікаві лише одне одному, то це не так, а навіть якщо і так, не бачу в тому жодної трагедії. Аби компанія була весела. Якщо ви згадаєте українське красне письменство 19 століття, то це теж була досить замкнена і нечисленна спільнота, цікава перш за все одне одному. Їм навіть гірше, ніж нам було, в них інтернету ще не було.

І потім, ніяк не можу второпати, що ви називаєте "світом справжньої літератури"? Тусню в "Купідоні" чи "Бабуїні"? То ходіть, тусуйтеся, якщо часу не жаль. Якщо інтернет-залежність не дозволяє відриватися від компа, ходіть з ноутбуком :)

Публікації в часописах? То теж треба якихось зусиль до того докладати, іноді з літературою ніяк не пов'язаних.

Публікацію книжечок? Те ж саме, треба докладати якихось зусиль, якщо така мета у вас дійсно є. До речі, книжечку накладом 500 екз. на моє переконання може дозволити собі будь-яка людина неінвалід. Інша справа з її розповсюдженням, тут складніше.

Членський квиток спілки письменників? Ну, це взагалі ніякого відношення до "справжньої літератури" як правило не має.

Критику, дискусії? Ну, цього тут набагато більше, ніж в будь-яких літературних газетах.

Щодо індивідуально ваших текстів, то завжди їх з цікавістю читаю, навіть якщо вони більші за озвучений вами банерний формат. Тут ви теж трохи помиляєтеся. Зазвичай користувач визначається з тим, буде він далі читати цей текст, чи ні на перших 70, здається, словах тексту. Далі розмір вже не має значення. Звичайно, в розумних межах. Війну та мир ніхто не читатиме, але повісті на годину читання - цілком можливо. Інакше Мошковим ніхто б не корситувався.

З повагою

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.91199803352356 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …