Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Так от по чому опіум для народу))))

(Рецензія на твір: Марина 4 (Повість із життя сучасного українського священика), автор: Петро Муравій)

© Росткович Олег, 08-01-2009
Прочитав четверту частину. Та коментарі до неї. Оскільки автор радить відокремлювати себе від головного героя то дотримуватимуся такої лінії. Попри все є кілька класичних сцен по своїй правдивості, наприклад: як герой між освяченням хати і "корпоративом" з парафіянами їде не останній - головним чином через присутність там героїні)) Ще от цілком нормальним вважається, що в звичайні дні можн сліжити Богу аби як, а коли перевірка приїзджає то тоді з усіх сил))) В рецензіях наткнувся на думку, що на Галичині священники якісь більш інші))) На жаль - мабуть що ні))
Та хочу от що зауважити - оскільки автор людина духовна то у своїй діяльності (творчості) - мав би служити утвердженню християнської віри. Тобто, якби твір закінчився висновком про те що бунт і біди Григорія - це Божа кара за прелюбодійство, або хоча б просто засуджувалася його поведінка, то питань до творі було би значно менше. Якби в кінці було написано - от який козел оцей Григорій - а ви, дітки, щоб так ніколи не робили. А так автор не зміг переступити через свою гординю - вибачаюся - через гординю свого героя. Тому і враження двояке - з одного боку реалістичні правдиві картини та роздуми, а з іншого боку не ясно - чи воно так і має бути (загравати з парафіянками) чи то все-таки погано.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.033773183822632 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати