Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51563
Рецензій: 96011

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Заплутався: 20 років Майбутнього - це до чи після? :)

(Рецензія на твір: ЛІТЕРАТУРА МАЙБУТНЬОГО, автор: Володимир ЧИТАЙ)

© , 16-10-2008
Друже, не витримав і вирішив прокоментувати, бо ж Ви так скаржилися на відсутність рецензій на ГАКу. Спробую проаналізувати лишень кілька речень з Вашого тексту, але Ви ж маєте багату уяву – то зрозумієте про що мені йдеться :)

ІІ. УЯВНЕ МАЙБУТНЄ (через 20 років)
1. Книжка, як річ, поступово щезне. Не вигідно буде її виробляти, зберігати і продавати. Книжки, дешевшою за 100 грн. не буде!


Відразу якась плутанина. То книжка щезне. То книжка не щезне. Щезне, але буде дорожчою за 100 грн.? Тобто, мабуть Ви мали на увазі сказати, що щезнуть книжки до 100 грн.? Але ж звідки маєте впевненість, що за 20 років не щезнуть, наприклад, гривні. Судячи з історії, книжки існують вже віками, а сучасні гривні – ледь ті ж самі 20 років… То в кого з них більше шансів щезнути за наступні 20 років? Зверніть увагу, що німецькі марки й французькі франки, які чудово існували 20 років тому, сьогодні вже практично таки щезли. Проіснували вони набагато довше українських гривен, але ж бачте – книжки їх пережили однозначно…

Книжка, як річ, поступово щезне. Не вигідно буде її виробляти, зберігати і продавати.

Чому? На якій підставі? Невже сьогодні, у ХХІ сторіччі високооплачувані майстри не виробляють коштовні пергаменті сувої, чи страшенно коштовну холодну зброю, наприклад, мисливські ножі чи самурайські мечі? За подібною ж логікою – невже тепер, в епоху ядерної зброї, комусь у світі буде вигідно виробляти, зберігати і продавати … пістолети?! Цікаво зауважити, що тепер в Японії виготовляється напевно більше самурайських мечів, ніж у Середньовіччі. І старі зброярські майстерні, які було засновано віками тому, процвітають і надалі сьогодні…

Книжки, як речі, будуть зберігатися як реліквії, а бібліотеки стануть музеями.

То вони щезнуть, як Ви казали спочатку, чи стануть реліквіями, як Ви казали рядочком вище? І чому бібліотеки стануть музеями? Невже утримувати велику кількість колишніх бібліотек, перетворених на музеї буде вигідніше, ніж виробляти, зберігати і продавати книжки? Щось я геть заплутався…

Із зникненням книжок зникнуть книжкові магазини.

Гаразд, озирніться будь ласка на ситуацію з книгарнями СЬОГОДНІ. За останні 20 років в Україні, зокрема у Києві, зникло вже стільки книжкових магазинів, що коли темпи їхнього зникнення залишатимуться такими самими, то за 20 років уже не буде чому зникати…

2. Книжка стане електронною. Її дешево створити, легко зберігати та продавати.

Агов! Книжка стане електронною через 20 років? Друже, Ви писали це зараз чи років 30-40 тому? Адже вже десятиліттями існують електронні книжки у різних форматах, які постійно вдосконалюються.

3. Основним способом передачі інформації стануть електронні засоби зв‘язку.

Оце так новина! Тобто сьогодні, як і останні кілька десятиріч, основним способом передачі інформації є не електронні засоби зв‘язку (телебачення, радіо, телефон, супутникові та комп’ютерні мережі), а пошта голубина чи гужова? ;)

Буде зростати кількість творів в мережі.

Буде зростати тільки через 20 років? А останніми роками спостерігалося зменшення творів у мережі чи як? Принагідно хочу поцікавитися, а чи - Буде зростати кілкість жирів у маслі? :)))

Будь-який автор зможе публікуватися в мережі.

Оце чудово, нарешті через 20 років здійсниться ця мрія! Адже тепер це, мабуть, технічно чи юридично неможливо! Мабуть, для публікації оцього свого есея на ГАКу Вам треба було отримати дозвіл від ЖЕКу?

Щиро,
Олесь Б :)
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.042999029159546 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати