Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51563
Рецензій: 96011

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Нє наш чєловєк, автор: Камаєв Юрій Статус: *Історик*)

© Вставлю свої 5 копійок (94.248.23.—), 13-10-2008
Пане Юрію! Якщо пишете про старшИну УПА, то такий чоловік не повинен вважати себе "ніяким офіцером". Якщо у рад. армії ніде було дітися, то в УПА було. Ви ж бо його зображуєте добрим військовим фахівцем, який поводить себе впевнено і знає, що робити.

Важко уявити старшину УПА в радянській армії та ще й на старшинській посаді. Адже для УПА це було військо вороже, і в плани УПА входило те, щоб радянська та німецька армії якомога краще й успішніше нищили одне одного. Упівець, звичайно, міг би потрапити під облаву, але не рядовий, а класний старшина зумів би заховатися і залишити рад. армію, тим більше, що він ходив у розвідку, тобто мав відносну свободу та й можливості вибратися з рад. армії, хоч би й зайшовши до глибокого німецького тилу.

І ніякого сенсу не було б повстанцю щиро говорити про свою віру в Бога. Адже у ворожій армії його сумління цілком дозволяло б поводитися вповні по-шпигунськи, тобто пристосовуватися до будь-чого, аби тільки мати більше можливостей, кращу кар"єру, а значить і свободу.

Психологічний портрет повністю протилежний психології семінариста. Запекла людина, яка сама про себе говорить, що ніколи не вміла прощати, до семінарії просто ніколи не матиме найменшого бажання вступати. І наука в духовній семінарії не зобов"язує людину обов"язково ставати священиком. Семінарський курс ставав людині часто просто доброю освітньою базою. Ми знаємо, що духовну семінарію закінчили вел. кількість священиків, фольклористів, культурних і політичних діячів, серед яких Петлюра, Сталін, Руданський, Нечуй-Левицький. Подумував про вступ до семінарії Гітлер. Бандера був сином священика. У дев"ятнадцятому столітті після духовної семінарії у Російській імперії люди часто продовжували освіту в університетах. Крім того, одразу після семінарського курсу вони могли стати вчителями або чиновниками на державній службі.

Дай Боже, щоб усе було гоже!
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.034470081329346 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати