Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Чудова казка для дітей та дорослих

(Рецензія на твір: Скарби Примарних островів (частина перша), автор: Наталія Дев’ятко)

© Ілона, 03-06-2008
Чудово написана казка для дітей та дорослих – про відвагу, вірність дружбі та мрії. Про боротьбу не тільки піратів проти володарів безіменної Імперії, а двох світів, двох світобачень. Про нескорену силу справжнього дива і мужність палаючих сердець.

Деякі герої «Скарбів» дуже схожі на сучасних людей, особливо діти, які виростають і змінюються, кожен обираючи свій шлях. Іноді в них не впізнати тих бешкетників, що на початку пригод безтурботно веселилися на палубі піратського корабля. Герої живі, їм співчуваєш, з ними йдеш від початку й до самого фіналу.

Особисто мені було цікаво спостерігати за усіма діючими особами, бо кожен з них «зіграв свою роль», впливаючи на події. Не було ані «прихованих роялів», ані зайвих героїв.

Боротьба піратських капітанів проти Химери, проти Духу Імперії – це боротьба всього яскравого, справжнього, дивовижного проти сірого, штучного, нав’язаного кимось дуже й дуже розумним і сильним, бажаючим володіти світом не тільки в територіальному сенсі, але бути також володарем людських душ, причому в найгіршому розумінні цього. І чомусь мені, читачу, ситуація в безіменній Імперії нагадує нашу сучасність...


Дякую, авторе, за чудову книжку.
Ілона.
Не автор ГАКу
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.041741132736206 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати