Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Якби ще й приклади...

(Рецензія на твір: f, автор: SanD)

© Микола Цибенко, 12-05-2008
Гарну справу витворює пан А. – океан поезії потребує не тільки капітанів, але й лоцманів. Хоча є і зауваження, і пропозиції. Чомусь дві назви – інтенція і інтонація – подані так, наче це синоніми чи антоніми. Може, потім зрозумію, з продовженням…
Не применшуючи якості поезії ні І.Калинця, ні Л.Костенко (про що є і заувага в тексті), все-таки хотілося побачити конкретні пояснення на конкретних прикладах, це було б переконливіше. Щодо НОВАТОРСТВА, то це таке суб’єктивне поняття, що про нього можна довго сперечатися. Поняття НОВАТОРСТВА в одному із своїх віршів я висловив так: І хто не творить диво – не поет… За такого визначення виявиться, що сприйняття НОВАТОРСТВА в рівній мірі залежить і від читача, і від автора.
І НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від віку автора чи часу написання твору!
Насамкінець, чому ні слова не сказано про інтенціональність як категорію в теорії літератури, бо Ваше пояснення інтенції тільки напускає туману, хоча й метафорично яскраве. Ось такий абсурд! Хотілося б підтримати автора і почути думку молодих ГАКівчан – а що вони бажали б прочитати в такій праці. Тоді автору було б легше компонувати текст, підбирати найцікавіше.
Бажаю успіху в цій нелегкій праці!
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.041182041168213 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати