Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2704
Творів: 51866
Рецензій: 96182

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Рефлекс

(Рецензія на твір: Потік свідомості...2, автор: Phoenix)

© onore_de_balzam, 11-05-2008
З перших рядків, непомітно підкрадається нудота. Не хочу дочитувати до кінця, тому що наперед знаю, що там те саме, що і на початку. І так на душі не легко, а тут іще Ви зі своїми антиоптимістичними настроями. Ну неприємно читати це, хоч би один діалог або якесь пожвавлення.
Від такого потоку певно, що можна втратити свідомість. Не пишіть більше. Поїдьте на природу розслабтесь, поспілкуйтесь зі знайомими, знайдіть якийсь інший сенс життя. Але ніколи такого не пишіть, для Вашого ж добра. Це не вірний шлях.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.063076972961426 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
bigmir TOP100 СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати