Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Чугайстрового війська побільшало (Культурний герой), автор: Галина Михайловська)

© , 09-05-2008
Гарне оповідання і дуже личить до конкурсу "Культурні герої". Адже усі ці міфи, що насаджувалися ще із дитячого садочка долалися лише у родині маленькими обережними зернятками правди, доброю книжкою, гарною казкою. Не знаю чи варто називати це героїзмом, радше внутрішньою опозиційністю, але безперечно, у битві за дитячу душу в дитячій голові наш Чугайстер перемагає чужинського матроса з кулеметом.
Взагалі, чомусь у житті навпаки, здебільшого жінки берегли традицію - навіть у родинах совіцьких партайгеноссе із серйозним ризиком, потай від чоловіка, везли охрестити немовля десь на дальні села, вчили дітей українським віршикам, дбали за книжки, навіть на столі були не щі, а питомі борщ і вареники, :), словом, безліч тих дрібничок, із яких складається наша самобутність, національний характер. Тобто, жінки мали тоді більше внутрішньої свободи. Чоловіки, переважно, були надто заклопотані кар'єрою, роботою. (може надто смілива аналогія, але у період найбільш жорстоких гонінь на першохристиян ця релігія була переважно жіночою). Ну це просто мої роздуми про ту добу, навіяні Вашим оповіданням і жодним чином не применшують чеснот цього твору, :)

Кам.Ю

Пані Галино, чи отримали Ви мого мейла? Відпишіть, мій є на авторській сторінці.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.041561126708984 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати