ПОШУК
 

AlmaNAH






Жанри

Авантюрна проза
Авторська проза
Альтернативна історія
Антиутопія
Бойовик
Вірш
Горор
Детектив
Елегія
Жіноча проза
Жіночий детектив
Історична проза
Казка
Казка для дорослих
Кіберпанк
Конструктор
Лімерик
Мініатюра
Містерія
Містика
Ода
Оповідання
Переклад
Поезії
Поема
Постмодерн
Пригодницька проза
Притча
Сатира й гумор
Сонет
Соціальна драма
Трилер
Утопія
Фантастика
Фентезі
Цикл поезій
Щоденник

Гоголівський ФОРУМ




Наша статистика

Авторів: 826
Творів: 12500
Рецензій: 19346

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Уточнення.

(Рецензія на твір: Екскурсiя , автор: Олег Derim)

© Олександр, 21-03-2008
Згоден із цікавою задумкою і побудовою.
Питання:
1. Яким чином їжі на складах вистачає на всіх і як часто прибувають подорожани, котрих вдається вмовити на те усе?
2. Мають бути ще склади з одягом та іншими необхідними для життя речами.
3. Дрібні неузгодження (із існуванням час-машини та ін.)...

1.Чому прибув? – Через цікавість невгамовну: як же воно там у майбутньому, га?
2. Чому саме сюди? – Дякую, не розкрив задумку, проте вже вніс зміну в текст: «Ви перепрограмували мене так, щоби всi мандрiвники у часi день за днем по черзi прибували САМЕ в цю епоху».
3. Час-машина недосконала і потребує багато енергії: увесь сеанс перебування Мандрівника у майбутньому вона працює у минуло-майбутньому на повну силу, тому й так швидко гуде прийомний пункт, сконструйований і перероблений у перехідні між минулим та майбутнім періоди. Окрім гудка, Мандрівника змусить повернутися лише його сумління (якість притаманна людям минулого), бо як не повернеться, то хроноклазм забезпечений на всі 100%.
4. «Негаразди із виникненням складів». Ваша правда – або в майбутньому поширилась пошесть амнезії і вони не пам’ятають звідки беруться ці склади, або склади таки, дійсно, матеріалізуються із ніщо. Я – прихильник другої думки, хоча вона й мені, сказати чесно, не досить зрозуміла :)
5. Мандрівники прибувають виключно із минулого, бо майбутнього у такого (!) людства просто немає :(
Дякую, пане Олександре, за уважне прочитання мого суперечливого (в тому сенсі, що протирічіть і самому собі, і здоровому глузду) твору.
З повагою, Олег.

© Олег Derim, 26-03-2008

Про «день за днем», то вже я не догледів.
Каюся.
Але.
Чому прибув?
Чому саме сюди?
Чому не лишився на кілька днів?
Що саме, окрім гудка, може змусити Мандрівника повернутися?
І конструктивні особливості ( перепрошую, бо давно читав Азімова :)
Прийомна точка також має бути кимось сконструйована?
Виникають негаразди із виникненням складів, або обидві точки мають бути закріпленими у одному місці простору.
І не обов’язково Мандрівники мають прибувати тільки з минулого, бо ж тоді їжі зась.

© Олександр, 26-03-2008

1. Цих всiх не так вже й багато залишилось. А подорожани прибувають «день за днем по черзi», як я i написав.
2. Думаю, коли все що залишилось пiсля предкiв споживуть i зносять, тодi вимагатимуть вiд мандрiвникiв одяг i т.iн. Їжа закiнчилась першою.
3. Уточнiть, будь ласка, докладнiше, якi cаме дрібні неузгодження (вiдповiм пiсля вихiдних).
Дякую за рецензiю й критику.
З повагою, Олег.

© анонім, 21-03-2008

  Додати свій відгук
 
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія ] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.0105550289154 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО  WWW.UKRKNIGA.COM - найбільший вибір словників та підручників в Україні
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif