Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Авторське тлумачення.

(Рецензія на твір: P.S. одної story, автор: Жан)

© , 11-02-2008
Привіт, ГАКу.
Заздалегідь прошу пробачення, що пишу рецензію на свій же твір. Заридала у мені Міс Лінь і відрадила писати два однакових відгуки своїм рецензентам.
Так вже сталося, що на сайт мені не вдавалося потрапити з того самого дня, коли тут з’явився цей текстик.
Як виявилося, за цей час одна шанована панянка умудрилася пройтися по моєю творінню, тоість по "невинності". ну й чорт з ним. Думаю, ту "Невинність-цноту" ГАК мені не скоро пробачить. Дуже не хочу, щоб це скидалося на виправдання, але час від часу мене "пробиває" на такі от штуки, чому того разу "пробило" розмістити це на сайті - хто ж то відає. Але менше з тим.
Пане КамЮ, - Я ніяка не містифікація:). І несу відповідальність за народження обох згаданих Вами творів.

А тепер до суті справи.
Мені чомусь здавалося, що у творі залишено достатньо ключів для розшифрування сюжету. Та все ж спробую пояснити, що малося на гадці.
Перше - назва «P.S. одної story.» - тобто я дозволила собі дофантазувати продовження твору, написаного іншим автором.
Друге - ЯКОГО ТВОРУ - відповідь в епіграфі - "Ромео і Джульєтта".
Третє - Перший абзац - Місце дії - Кладовище, на якому все закінчилося в Шекспіра. Зупиняємо Час як такий і отримуємо те, що отримуємо.
Четверте – Другий абзац – Головний Герой, він же Ромео. Сидить на кладовищі, бавлячись тим самим кинджалом, який Джульєтта «конфіскувала» у нього для відомого Вам вчинку. Що там робить Ромео, який мав би бути мертвим? Пояснюю. Отрута, взята в Аптекаря, підвела і після «повторної» смерті Джульєтти він опритомнів . «Шукаючи йому притулку» - тобто ГГ роздумує над тим, куди б той кинджал встромити – в ножни чи у себе. Прощення він просить у Джульєтти, тому що не хоче бути з нею, оскільки все, що трапилося, було для нього занадто.
П’яте – Третій абзац – Монолог чи тоДжульєтти, чи то її Душі. Думаю після мого пояснення попереднього абзацу, речення – «Я прощу Життя, яке ти вкрав у Смерті випадково». – пояснювати уже не варто.
Шосте – Четвертий абзац – Ромео продовжує сидіти на кладовищі в своєму напівбожевіллі, роздумуючи що ж то робити далі. «Сталь – заключний акорд. Вмирати завжди треба двічі. Отрута – ненадійний помічник.» – Рецепт Смерті за Джульєттою, яка спершу «вмирала» за допомогою отрути, а потім довершувала цю справу лезом. Цього вона й вимагає від Ромео.
Сьоме – Статична картина, де єдиним рухом є відблиск місяця в лезі. Ромео залишається там, поза Часом і Простором, він не йде до своєї коханої, оскільки відрікається від самого почуття Кохання.

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044178009033203 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати