ПОШУК
 

AlmaNAH






Жанри

Авантюрна проза
Авторська проза
Альтернативна історія
Антиутопія
Бойовик
Вірш
Горор
Детектив
Елегія
Жіноча проза
Жіночий детектив
Історична проза
Казка
Казка для дорослих
Кіберпанк
Конструктор
Лімерик
Мініатюра
Містерія
Містика
Ода
Оповідання
Переклад
Поезії
Поема
Постмодерн
Пригодницька проза
Притча
Сатира й гумор
Сонет
Соціальна драма
Трилер
Утопія
Фантастика
Фентезі
Цикл поезій
Щоденник

Гоголівський ФОРУМ




Наша статистика

Авторів: 826
Творів: 12461
Рецензій: 19279

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Порада головному героєві

(Рецензія на твір: Поруч, автор: Олег Derim)

© Антон Санченко Статус: *Експерт*, 15-01-2008
Перечитати тритомову "Історію війська Запорозького" Дмитра Яворницького. Як безпристрасний історик, він намагався подавати усі епізоди нашого життя-буття з навколишніми народами. Про татар там - не лише про набіги, навали й широкомасштабні війни, як не дивно, але й приклади взаємодопомоги, і навіть шляхетності й гречності.

Наприклад, один з кошових отаманів виправдується перед царем, пояснюючи, чому він дозволив татарській орді зимувати на землях Запорожжя під час чуми в Криму. Або про визначну роль татарської кінноти в битві під Жовтими водами чи Конотопом тощо. І від Петра після полтавської битви запорожці тікали саме на землі Кримського ханства.

Тобто якщо вам у сьогоденні потрібні приклади не лише збройного протистояння, але й співпраці, віднайти їх можна саме в цій книжці.

Щодо самого оповідання. Читати було цікаво. Тому що погано уявляю собі сучасні кримські реалії. Я жив у Криму ще тоді, коли татар туди не пускали навіть поховати своїх старих, і жодне кадровик на всьому півострові не взяв би на роботу людину з татарським прізвищем.

Пишіть ще.

А.С.

Дякую, пошукаю.
Знаєте, порiвняно, з роками, якi Ви згадуєте, все змiнилось на краще. Але - з тим, що було, хоча б 10 рокiв тому - жодних суттєвих змiн. РУХ (!) в Криму на виборах набирав сякi-такi вiдсотки саме завдяки згуртованiй пiдтримцi татар. А навзаєм, навiть пicля Помаранчевої революцiї, отримали бульдозери на Ай-Петрi.
З повагою, Олег.

© анонім, 15-01-2008

  Додати свій відгук
 
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія ] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.0096640586853 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО  WWW.UKRKNIGA.COM - найбільший вибір словників та підручників в Україні
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif