Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51525
Рецензій: 95984

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: ІДЕЯ БОГА, автор: Dj. Djojz)

© Максим Т, 18-10-2022
Я вперше почав щось розуміти про ідею Бога як батька, лише прослухавши чимало лекцій нашого філософа та богослова Олександра Філоненка. А також збагнув, яка ця концепція для мене важко осяжна - адже мій батько, моряк, все моє дитинство був десь далеко та, по суті, фігурою не гірше самого Бога: присутній, але невидимий, який має ті або інші прояви та маніфестації, але як такий - невловимий, не(д)осяжний, недоступний. Можливо, дитині, яка мала поруч батька, легше відштовнутися від матеріалізованого концепту батька як Бога до нематеріального концепту Бога як батька. Навпаки це зробити чомусь досить складно.

А оце твердження цікаве: "Збагни Божий задум, живи згідно з ним, і твоє життя буде щасливим". Так воно і є, на мою думку, але х цим виникає проблема: людина схильна втілювати той Божий задум не як річ індивидуальну, приватну, суто задум Бога про неї, а як дещо, що стосується цілих груп, а то й країн або цілого світу, так би мовити, Божий задум про всесвіт. Як казав той же Толстой. кожен тішиться своїм разумом і нарікає на свій стан - це ж саме про це, про виконання людиною ролі Бога, всемогутнього, всезнаючого замість того, аби опікуватися власною душею.

Цікаво - прошу, діліться своїми думками та почуттями. Ви добре викладаєте та пояснюєте.

З повагою, Максим
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.043481111526489 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати