Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Мої враження та зауваження

(Рецензія на твір: Омелюх., автор: koka cherkaskij)

© Ігор Скрипник, 14-12-2007
Щойно прочитав апокаліптичну історію від Коки Черкаського.
Не знаю, враження чомусь залишилося двояке. Дуже цікава ідея з омелою, зі своєрідними останнім Робінзоном Крузо у посткатастрофічному світі та дивними П’ятницями у ньому. Та й це химерне життя, склалося враження, невідомо, де відбувається, чи в реальному світі, чи у свідомості героя.
Проте маю деякі зауваги.
На мою суб’єктивну думку, варто скоротити два епізоди: про омелу та дефекацію, здається, що автор тут трохи пересипав перцю.
”…шановний Кока же ж казав, що коли був малим” – мені здається, що треба забрати ”же”.
Я сумніваюся, що автор не помітив такі повтори у реченнях і це було вжито навмисно, але я за них таки зашпортався:
”Я вдягався у спортивну форму, штани спортивні, там усілякі кеди чи кросівки, якийсь спортивний пуловер, тощо, брав фотоапарат, сякі-такі харчі, як-от пачку печива чи плавлений сирок, та й вирушав у путь.” (тричі спортивний)
”Природно, що там хотілося побути якнайдовше, проте моєю ціллю завжди було пройти мій маршрут до кінця, вийти з Голосіївського лісу десь в районі Китаєвих печер , там позайматися інтенсивно своїм власним комплексом спортивних вправ і потім повертатися вже назад до гуртожитку.” (двічі мій)
І рекорд: ”Я не знаю, може це у кожного індивідуума таке зависання у повітрі трапляється під час дефекації, просто про це, можливо, не говорять, як і про багато чого іншого не говорять, як , власне, і про саму дефекацію не говорять, бо це у нас не прийнято говорити про дефекацію; бо про дефекацію вже говорять лише тоді, коли цій дефекації приходить гаплик, тобто людина хворіє на запор, не може здійснити нормально акт дефекації і тоді вона може навіть у громадському транспорті сказати ніби ненароком, ніби похвалитися, що, мовляв, ох і не було у мене сьогодні ніякої дефекації” (сім разів дефекації). Та й у наступному реченні цього чимало.
”Низини, звісно ж, були затоплені дніпровською водою. Проте справа була навіть не в тім. Березовий гайок просто зник із лиця землі. Зник повністю. Ніби його взяли – і вийняли разом із землею. На його місці зяяла величезна яма. Наче вирва від гігантської бомби. Дуже гігантської. Можливо, атомної, а, можливо, термоядерної. Поки я оббігав цю яму, вона заповнювалася водою, її береги обсипалися, обвалювалися, і мені доводилося робити чимдуж більшого діаметру коло, щоб опинитися на протилежному березі цієї вирви.” – Я не дуже знайомий із ландшафтами Голосіївського парку, проте описане мені дещо нагадало звичайний стік у ванні. Якщо це рівнина, то вода має оточити яму з усіх боків і відповідно вона нестримним потоком стікатиме в неї, як тоді можна бігати довкола, щоб тебе не затягнуло у вир?
Незрозумілим для мене залишилося питання: ”Чому так вчинила Оксана?”
Дуже сподобався епізод із чорним котом та ”Слава КПРС” та реалії студентського життя.
Таке-от.
Щиро І.С.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.04367208480835 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати