Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

"Поэма конца"

(Рецензія на твір: Nomen est omen, автор: Антон Санченко Статус: *Експерт*)

© , 05-12-2007
Є у Цветаєвої така поема, де теж не називаються імена ні героя, ні героїні, а при цьому у читача виникає неймовірна емпатія з автором/героїнею поеми (принаймні, у мене ще й як свого часу виникала - просто вже давно не перечитувала).
Я уважно прочитала попередніх дописувачів і цілком погоджуюся і зі Злюкою Бобром, і з Галиною Михайловською. Писати безособові твори цілком можна - просто треба туди вкладати трошки більше, ніж свої хвилинні емоції. Якщо ж зібрати в ряд видані книжки (здебільшого прозові) молодих українських авторів (типу "Червоне солодке сонце" Логінової, "Зелена Маргарита" Пиркало, опуси Ірени Карпи, "Сьомгу" Софії Андрухович (ой, щось у мене всі дівчата, треба хлопцем розвести), книжки Любка Дереша, то одразу стає очевидним, що автори ще не переросли стадію, коли хочеться будь-що заявити про себе світові, і що відвертіше заявиш, то краще. А сказати-бо ще нема чого, та й слова потрібні обирати не навчився... Отже, хтось переросте "дитячу хворобу самозакоханості" в літературі, а хтось так і помре вічним МТА ("молодим талановитим автором").
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.042057991027832 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати