Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

А у моєї бабусі була така історія в реалі

(Рецензія на твір: Шафа, автор: Олексій Тимошенко)

© М.Гоголь, 04-12-2007
Сусідку посадили, бо у неї був рояль, а голова районного ОГПУ хотів доньку вчити музиці. Цікава тема для дослідження. Мене напружила тільки сцена з вимірюванням відстані від стіни - одразу стає зрозумілим, що це ненасправді а отже прокидання героя в кінці не є сюрпризом. Може, варто було зосередитися на закритій шухляді? Тоді б читача підманули. А взагалі сподобалося. Тільки стилістичні вади заважають. Ви описуєте центр експозиції, тобто шафу, у довгому реченні, не давши ради співвідношенню частин між собою.
"І хоча Буток на мистецтві не особливо розумівся, точніше взагалі не мав ані якогось естетичного смаку, чи вміння відрізнити шедевр від підробки, та все одно шафа привернула увагу Грозного своїм поважним виглядом, адже була зроблена, як шепотів Левітін, з червоного дерева, мала вигнуті ніжки, прикрашена чудернацьким різьбленням, а на її дверцятах зображені троянди." Ані якогось - це занадто, можна просто жодного, або обійтися без цього слова, естетичний смак - сумнівно, або просто смак, або смак до чогось, або уяви про естетику. Далі перед "прикрашена" ви забулися "була", а тоді перед "зображені" теж треба "були", однак буде повтор, тому треба підібрати інше дієслово - наприклад, на дверцятах випиналися троянди. Крім того у одному з перших речень одночасно і Буток, і Грозний, і Левітін і читач точно розгубиться, не зрозумівши хто є хто.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.033061981201172 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати