Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96047

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Піццерія в горах, автор: Станіслав)

© Інра Урум, 04-11-2021
З одного боку, дуже рельєфно виступають кольори північної Америки, оцей контраст ніби вилизаних світлих будиночків на тлі важкого неба, а ще полірована сталь і якісь відблиски полум’я, тепло піцерії. І в той же час – чи то слабка, чи просто незручна форма викладу.
З иншого боку – це ж картинки які я бачив тисячу разів з екранів, картин, фотографій, розтиражовані класичні краєвиди навіть не західного узбережжя Канади, а, в моєму випадку, старого доброго сходу Сполучених Штатів, тобто візуальні образи мозок сам в потрібних місцях мені підсуває. А от незручність формулювань досить реальна – цифроволітерна сполука замість цілком притомного «двоповерховий», і навантаженість підрядними сполуками речень, де перше слово підпорядковує друге, друге третє і так до безкінечности:
..Містечка, як ось це, (яке?) розташувалося обабіч (чого) трьох трас (яких?) великих довгих трас (може ще й федерального значення?) так, трьох великих і довгих, федерального значення трас (яких ще трас?) прорубаних (де?) серед гір ( яких?)обліплених ( як?)густо (а чим?) лісами (якими?) вічно зеленими, і дощовими. І це ж тільки перша половина речення.

Але ще з иншого боку – чомусь же ці картинки (будиночок, небо, піцерія) таки виринають при читанні, і чи не авторова це заслуга? Можливо.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.093945026397705 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати