Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: про наше..., автор: Василь Шляхтич)

© Вікторія Штепура, 29-06-2019
Невеличкий і начебто простий вірш, але з тих, які написані від душі. Це біль, вилитий на папір. Біль, з яким багато хто з нас живе, але не кожен здатний його висловити.
Про те, що в нас аж надто багато людей хоч і за Україну, але, власне, за таку собі «Україну без українців». Вони хочуть бачити лише територію, де головне – зручно і вигідно жити і добре заробляти. Позбавлену будь-яких етнічних ознак, безбарвну і вихолощену. Де українці як нація, власне, взагалі не потрібні. Де знають напам’ять американські блокбастери і мультфільми Уолта Діснея, європейські філософські теорії і реп-співаків, проте не здатні згадати жодної української пісні чи навіть дитячої казки. Де українська культура сприймається лише як фольклор або нікому не потрібні витребеньки. Де навіть нагадування про українських героїв і український визвольний рух викликають трохи не напад ворожості: мовляв, цей «застарілий націоналізм» геть нікому з сучасних людей не цікавий і не потрібний. Такі люди не розуміють, що саме таким ставленням до себе ми робимо самі себе слабкими, бідними і зрештою вбиваємо…
Про це дуже добре сказано у вірші. Кожен рядок стислий, влучний і по суті. Кожен висловлює певну і цілком визначену проблему. Саме це в ньому приваблює і зачіпає за живе…
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.045294046401978 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати